Moje picty a videa

Wolf In Me

15. srpna 2010 v 15:00 | Scissors
Tohle je opravdu velmi jednoduchá tvorba. Chtěla jsem jen mít novou ikonku a ten obrázek žádné úpravy nepotřeboval, protože bych ho tím tak akorát zkazila. Vlk na něm je zkrátka nádherný. :)
Použité obrázky: vlk; stopa
Wolf in me

Velká tvrzení (trailer)

12. srpna 2010 v 15:30 | Scissors
Původně jsem vám o své nové povídce nechtěla nic říkat do doby, než ji dokončím, protože mne vždy trápí, když některý z mých příběhů nemá konec. Tenhle plán mi ovšem zmařila instalace programu na tvorbu videí. Hrála jsem si s ním (překlad: potila jsem se nad tím půl dne) a vznikl takový rádoby trailer k oné povídce. Kvalita je mizerná, ale za to může YouTube.com. (No dobře, to není až tak pravda. Prostě se mi nechtělo to ukládat jako moc velký soubor, heh.) První kapitoly k povídce můžete očekávat nejdříve tehdy, až uveřejním epilog k povídce Skrze vzpomínky. Moc kapitol mi u ní už ovšem nezbývá. A teď už konečně hurá (eh) na to video. Budu ráda za všechny vaše komentáře s názorem. :)

Kingfisher and marguerite

12. června 2010 v 18:26 | Scissors
Původně jsem tento obrázek začala tvořit se záměrem, že to má být nový kabát pro tento blog. Nakonec jsem však stvořila něco, co se na design vůbec nehodí, ale i přesto jsem s tím celkem spokojená. Z toho důvodu jsem se rozhodla obrázek Kingfisher and marguerite uveřejnit alespoň do článku. Doufám, že se bude alespoň někomu líbit. :)
Použité obrázky: ledňáček; kopretina
scissors.blog.cz

Music of Nature

4. dubna 2010 v 14:10 | Scissors
Jak tak poslouchám to piano, postupně si začínám na deviantartu hledat obrázky na toto téma. Najdu jeden, který by se dal zpracovat ve Photoshopu, a tak ho tam ihned vložím. V hlavě se mi zrodí nápad, jak bych mohla pokračovat dál, proto se vydávám hledat další obrázky na deviantart. A hle, našla jsem nádhernou krajinu! Šup s ní do Photoshopu. Pár efektů, další drobný obrázek, hraní si s vrstvami a přidání textu... A pak vznikne tohle. :)
Použité obrázky: klávesy; krajina; houslový klíč
scissors.blog.cz
Doufám, že se vám to alespoň trochu líbí. Já jsem spokojená. :)

Ice Queen

20. prosince 2009 v 12:38 | Scissors
Opět mne přepadla tvořivá nálada a tentokrát jsem se inspirovala zimním počasím. Nepřestává mě fascinovat, že ještě před týdnem venku vládla pochmurná atmosféra, kdy byly vidět jen holé větvě stromů a nažloutlá tráva. Dnes pokrývá venkovní krajinu vrstva sněhu a tak vše získalo nádhernou bílou barvu. Hledala jsem tedy na DeviantArtu a rozhodla se, že si dám opět další lekci ve Photoshopu jako samouk. Snad se vám to bude alespoň trochu líbit. Inu jsem amatér. :)

Wolf's trip (through the Scissors blog)

5. prosince 2009 v 13:59 | Scissors
Po dlouhé době jsem si jen tak nezávazně hrála a něco z toho mého hraní vzešlo. Berte to s velkou rezervou, protože Photoshop téměř vůbec neovládám a neznám v něm žádné vychytávky. Jen jsem zkoušela různé efekty, testovala možnosti vrstev a nakonec vytvořila tenhle obrázek. Není to nic moc, ale na to, že s Photoshopem neumím, si říkám, že to až tak strašně nedopadlo. Co myslíte? :)

Lisa Edelstein and 3 dogs!

11. října 2008 v 18:16 | Scissors
To jsem si zase jednou hrála! Žádné umění to není, ale chtěla jsem to sem dát... Podle mě se mi nejvíce povedl ten poslední...


House wally - season 5 (moje tvorba)

24. srpna 2008 v 14:09 | Scissors
Po dlouhé době jsem zase tvořila... Snad se budou líbit. Jsou takové obyčejné... Ale myslím, že mají své kouzlo, protože ty fotky jsou prostě sami o sobě kouzelné...
Ps./ Je tam i můj nový podpis... Schválně... Kdo ho už pozná?

Další mé House video

23. srpna 2008 v 20:57 | Scissors
A další House video. Tentokrát je o páru House/Cameron. Dala jsem si na něm obzvlášť záležet. Snad se bude líbit.

Moje první video s Housem :)

20. srpna 2008 v 23:33 | Scissors
Kolem tohohle videa bylo spoustu práce. Musela jsem si stáhnout ten díl, nainstalovat program na tvorbu videa a pak jako naschvál mi to tvrdilo, že tento formát nepřijímá. Zprvu jsem si tedy nainstalovala Movie Maker. Jenže ten se mi neustále sekal. Pak jsem se tedy vrátila k plánu "A" a stáhla jsem si jeden convertor. Jenže ten mi video úplně zkazil stupidním nápisem hned uprostřed něj. Tak jsem si tedy stáhla jiný convertor. Úspěšně jsem video zconvertovala do formátu, který mi ten můj prográmek na videa vezme. Video jsem tedy sestříhala a vytvořila. Vydala jsem se ho tedy uložit na youtube. Ukládalo se to hodinu a tak jsem hledala chybu. Samozřejmě jsem to dala do formátu, ve kterém to video mělo přes 700 MB. Takže jsem to rychle předělala do jiného formátu, kde to mělo něco přes 60 MB. Tamto uploudování jsem zrušila a dala tam tohle "správné" video. No a vzniklo tohle... Snad se bude líbit... Jsem vyčerpaná!
(FUNGUJE TO! JO!!!)

4. video (dantana)

5. dubna 2008 v 18:45 | Scissors

3. video

5. dubna 2008 v 10:13 | Scissors
Mno takže tady je mé další video. NA youtube sem ho dala už včera, ale bylo už strašně pozdě a já byla šíleně unavená, takže ho na blog dávám až teď. Upřímně řečeno, vůbec sem nevěděla jaký song k němu mám dát. Snad se bude video líbit...

Mé 2. video

1. dubna 2008 v 20:53 | Scissors
Tak a další mé videjko. Tentokrát ale kouek dílu. Je to hlavně pro fanoušky SMac (Stella/Mac)...

Moje první video

30. března 2008 v 19:25 | Scissors
Tak a tady je moje první video, které jsem vlastnoručně vyrobila!

Minulá buttonka trochu jinak

23. února 2008 v 12:20 | Scissors

Moje druhá buttonka

23. února 2008 v 12:17 | Scissors

Puzzle k designu "Red White Black"

23. února 2008 v 12:11 | Scissors

Ikonka k designu "Red White Black"

23. února 2008 v 12:06 | Scissors
Tak a ještě ikonka... :)

Avatary k designu "Red White Black"

23. února 2008 v 12:00 | Scissors
Tak tohle jsou speciální avatary k mému novému designu... Snad se líbí... :)

Moje první buttonka

13. února 2008 v 10:03 | Scissors
Tak co, líbí se vám? :)
 
 

Reklama