Informace

Já v AK

24. srpna 2010 v 20:40 | Scissors
Na začátek se musím přiznat, že vůbec netuším, jak bych vám tohle mohla oznámit. Až konečně zjistíte, o čem mluvím, nejspíš se mi vysmějete, ale pro mě je to dost ošemetná záležitost. Asi se divíte mému výrazu, ale vážně je to tak. Proto raději přejdu k věci...
Dnešním dnem jsem byla přijata do Autorského klubu Blog.cz. První má reakce vypadala asi tak, že jsem působila jako přešťastný magor a nevěděla jsem, komu to dát vědět dřív. Jestli lidem na Facebooku nebo na ICQ či to raději vyslepičit někomu z rodiny. (Ano, čtete dobře. Takový jsem v zajetí radosti blázen.) Teď už však prvotní euforie opadla a pro mě je těžké to teď napsat vám. 
Ačkoliv se to může zdát na první pohled velmi divné a nepochopitelné, až to na následujících řádkách vysvětlím, myslím si, že všichni pochopíte. Alespoň v to doufám. Nerada bych, aby mě ta masa návštěvníků, která se tu díky odkazu na stránkách klubu objevila, považovala za nějakého pošuka. I když kdo by jím občas nebyl, že? Ale teď už k věci.
Ten důvod je prostý. (To říkám o svých důvodech často, všimli jste si?) Záležitost přijetí do řad AK je teprve prvním krokem nebo, abych byla dramatičtější, první zkouškou. Každým okamžikem mě totiž můžou vyhodit a já si stále myslím, že k tomu mají dobrý důvod, jenž považuji z mé strany za velmi těžko řešitelný. Právě kvůli němu jsem totiž považovala za nemožné, aby mě přijali. Jenže ačkoliv se to stalo, stejně se svých - řekněme - obav, nemůžu zbavit. Celé to mé přijetí mi tedy připadá až příliš křehké a předpokládám, že úder kladivem by ho roztříštil na kousíčky. Jestli se však něčeho takového dočkám, to nechám na jiných.
A teď vyjádření k mému náhlému členství v AK. Asi to vyzní dost obřadně, ale jinak to říct zkrátka nedokážu. Takže ať to máme za sebou... Je mi velkou ctí, že jsem byla přijata do AK, a budu se snažit, abych si to i zasloužila. Tímto chci i poděkovat za slova, která Sai použil ve spojitosti s mým blogem. Přísahám, že nelžu, když tvrdím, že mě překvapila. Nechci vyznít vlezle, protože vlezlost sama nesnáším, ale vážně děkuji! ("Srabácky" nedávám o tomto poděkování vědět tomu, komu patří, abych nebyla víc vlezlá, než si sama teď přijdu. Přesto tak nějak považuji za slušnost vyjádřit dík a dělám to takhle rádoby tajně pro klid v duši. Odpusťte mi to.) 
Scissors :)

14.8. - 21.8.10 - moře

13. srpna 2010 v 14:56 | Scissors
Takže, jak už jsem se zmínila, odjíždím do Itálie k moři a to do města Ravenna. Budu tam týden, ale přednastavím sem pár článků (mezi nimi i kapitolu k fanfiction Skrze vzpomínky). Nebojte se. Až se vrátím, určitě sem o svém pobytu napíšu. Mám v plánu tam hodně číst, slunit se a cachtat v moři. Prostě ideální dovolená na pláži. Doufám, že tam nezavítají ze Španělska medúzy, protože pak bych do toho moře nestrčila ani palec u nohy. No dobře, to trochu přeháním, ale určitě bych si to moře moc neužila. Naštěstí je Španělsko někde úplně jinde, tak snad se tam příliš medúz a jiných žahavců neukáže. (Nejlepší by bylo, kdyby tam nebylo nic kromě nádherných a hlavně neškodných rybiček. O žraloky taky nestojím. ;)) Každopádně se už docela těším. Užívejte si prázdnin a já se s vámi již rozloučím. 
Scissors :)

Narozeninový dárek pro blog

30. července 2010 v 20:28 | Scissors
Pokud už jste se někdy stavili v archivu tohoto blogu, který najdete v aktuálním odkazech v menu, všimli jste si, že už v něm pár měsíců přebývá. Na začátku letošního července, blog dosáhl tří let od svého založení! To už je nějaká ta doba, nemyslíte? Proto jsem se rozhodla učinit radikální krok, ke kterému jsem se odhodlávala už pár týdnů. Provedla jsem absolutní rekonstrukci uspořádání blogu, nebo-li sestavila jsem nové menu. Z toho důvodu tu byl od včerejška až do dneška takový chaos. A teď nějaké bližší informace.
(NA KONCI ČLÁNKU NAJDETE MENŠÍ OZNÁMENÍ!)
 • Jaký účel měla tato rekonstrukce?
  Mým hlavním cílem bylo, abych vyřadila rubriky, které jsem již nevyužívala a které byly tím pádem zbytečné. Chtěla jsem zde mít i přehlednější menu, v němž by se nový návštěvník snadno zorientoval a také by podle něj snadno pochopil, co od tohoto blogu může očekávat. (Doufám, že se mi to podařilo.) Zároveň jsem to tu potřebovala nějak oživit, k čemuž jsem využila svůj Photoshop. (Ano, všechny ty nápisy v rozcestnících jsou obrázky.)
 • Hlavní důvod k rekonstrukci?
  Mé menu mi nevyhovovalo. Bylo až příliš obsáhlé a velmi nepřehledné. Uvědomovala jsem si to už delší dobu, ale nějak jsem se prostě neměla k tomu, abych s tím něco dělala. Znáte to. Taktéž jsem chtěla vystihnout svou zálibu v psaní, což to minulé menu tak nějak zatajovalo. Posledním důvodem byla má přihláška do Autorského klubu, kterou jsem podala asi před měsícem. (Jsem smířená s tím, že se tam má přezdívka nedostane, ale jak vidíte, malá naděje ve mně stále přežívá.)
 • O rubrice...
  ... Aktuální mánie: Tato rubrika je tu spíše pro mě, než-li pro vás. Informuje mě o tom, jak špatně na tom jsem. Čtenáři ale také prozradí, o čem tento blog momentálně je. ;)
  ... Blogové informace: Nic nového. Sem poputují všechna má sdělení, která si pro vás ohledně blogu přichystám. Ostatně ukládám tam i tento článek.
  ... Deník: Ne, nejedná se o můj dřívější Deníček...♥. (Jak jen se za to srdíčko stydím!!!)
  Rubrika Deník skrývá zcela nové oblasti mého blogu. Najdete v něm podkategorie, které vždy začínají písmenem S. To, že jsou čtyři, není náhoda. (SciSSorS = 4*S) První z nich je odkaz na můj starý deníček. Ten je stále stejný. Ve druhé podkategorii najdete všechna má vyjádření k filmům, o kterých jsem se v deníčku zmínila. U třetí podkategorie platí totéž, avšak týká se to filmů. Poslední čtvrtá podkategorie je nově založená rubrika, která by měla nahrazovat bývalou rubriku Muzika. Ta mi dala asi nejvíce zabrat kvůli YouTube videím. 
  ...
  FanFiction: K tomuhle nemám co dodat. Snad jen, že uvnitř ní se pyšním hlavně svou Harry Potter tvorbou, k níž jsem pracně vytvořila rozcestí. 
  ... Grafická tvorba: Zde najdete všechny mé obrazové výtvory. Zařadila jsem tam i designy blogu, protože tam zkrátka patří.
  ... Jiná psaná díla: Toto je rubrika, která skrývá mé zcela autorské texty. To znamená, že všechny postavy, místa a nápady pochází z mojí hlavy. Žádná fanouškovská fikce. Najdete v ní dvě podkategorie - jednorázové příběhy a poezii.
 • Důležitá informace pro ty, kterým nové menu nevyhovuje!

  Staré uspořádání, jsem uchovala v zapovězené části blogu. Odkaz na něj najdete v aktuálních odkazech. (Stará tvář blogu.) To pro případ, že by vám (nebo i mně) chyběla nějaká ta stará rubrika, do níž se přes nové menu nedostanete(/me).

Blog slaví tři roky!

Možná si říkáte, že to je málo, ovšem já osobně si myslím, že je to dost. Když jsem si blog zakládala, netušila jsem, že to dotáhnu až na dobu tří let. I když tehdy jsem nad tím ani nepřemýšlela. Každopádně jsem šťastná, že se mi to podařilo a přála bych si, abych tu ještě alespoň rok vydržela. Vždyť ten blog se mnou roste! ;)
Chtěla bych tímto poděkovat všem svým návštěvníkům, blogovým kamarádům (Součástí rekonstrukce je i zrušení výrazu SB. Nyní jste mí blogoví přátelé nebo kamarádi. x)) a čtenářům mých povídek za to, že na můj blog chodí. Bez vás bych tu tak dlouho nevydržela. Patří vám můj velký dík. :)
A teď to oznámení. Zítřek bude prvním dnem, kdy se vzdálím od počítače a internetu. Potrvá to až do příští soboty. Budu tedy mimo dosah týden. Přednastavila jsem vám dvě kapitoly k povídce Skrze vzpomínky, která je mou momentální prioritou. Co se týče povídky Vzdušnou čarou, obávám se, že skončí jako její předchůdkyně Jen létat nestačí. Pokusím se s tím něco udělat, ale obávám se, že se mi to nepodaří. 
Loučím se tedy s vámi a doufám, že si na nové uspořádání zvyknete rychle a bude vám vyhovovat (popřípadě se i líbit) víc, než to předchozí, které se zde udrželo po ty tři roky existence blogu. 
MĚJTE SE HEZKY!
Vaše Scissors :)

Stará tvář blogu

29. července 2010 v 22:45 | Scissors
Zapovězené menu
(Toto menu zde bylo téměř po celé tři roky existence blogu.)

Letní návštěva hor

21. července 2010 v 15:32 | Scissors
Následujícími dny pro mě teprve začínají prázdniny. Začnu totiž jezdit mimo Prahu, namísto abych doma věčně psala a psala a psala, protože většinu času jsem právě tohle dělala, případně jsem to kompenzovala čtením. Každopádně teď odjíždím do Krkonoš a ne, nejsem blázen, nejedu tam lyžovat na zelené trávě. Hodlám se nadýchat čerstvého vzduchu. Vracím se v neděli, tudíž tam jedu jen na krátko, ovšem pak vám ještě párkrát zmizím z dohledu. O tom ale jindy. Přednastavila jsem vám nové kapitoly k mým povídkám, takže by to tu nemělo stát. Budu se těšit na případné komentáře k nim. Zatím se mějte a užívejte léta! ;)
Scissors

Čtenářské fórum

16. července 2010 v 15:12 | Scissors
Už nějakou dobu jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych využila poměrně nové služby blogu a to fóra. Dnes se mi to velmi hodí, protože v poslední době nevím, co bych mohla číst. (Povinné četbě se vyhýbám velkým obloukem.) Proto vzniklo Čtenářské fórum, které by mělo sloužit k těmto účelům.
Můžeme si společně doporučovat knihy nebo spisovatele či o nich jen tak diskutovat. Myslím si, že by to mohlo být i celkem přínosné, ačkoliv s fóry nemám mnoho zkušeností. Již jsem navrhla téma, o které se momentálně zajímám nejvíce - fantasy literatura s upíry či vlkodlaky. Pokud máte nějaké tipy, určitě se stavte na mém fóru. Budu ráda za každý tip. Na oplátku se s vámi mohu podělit o něco i já, i když v tomto žánru ještě nejsem úplně jako doma. ;)
Fórum naleznete v menu nebo přímo zde.
Vaše Scissors

27.2. - 6.3.2010 lyžovačka

26. února 2010 v 20:29 | Scissors
Následující týden, kdy mám jarní prázdniny, odjíždím na hory, takže tu bohužel nebudu. Internet se tam nechytá a já budu jen doufat, že chytím alespoň signál na mobilu. Pokusím se přednastavit nějaký článek, aby to tu příliš nevázlo. Musím se přiznat, že na hory se mi vůbec nechce. Už jenom proto, že kromě lyžování se tam nedá nic dělat. Jen číst, spát a jíst a to jsou opravdu jediné činnosti, které tam budu dělat. Možná že tam za ta léta pořád zůstala televize - dlouho jsem tam nebyla. Ovšem dělit se o ní s celou chatou? Zábavné... Ani hudbu mít nebudu. Mp4 stávkuje... Na konec prázdnin se nejspíš budu těšit. Dost depresivní představa...
Vaše Scissors

Vracím se!

10. února 2010 v 21:45 | Scissors
Ano, drazí čtenáři, adminka tohoto blogu se konečně vrací zpět do těchto končin. Doufám, že vás tato informace alespoň trošku potěší. Dnes je již dost hodin a tak žádný článek nečekejte, ale následující dny už určitě ano! Sice mám přístup k internetu lehce omezený, ale mé aktivitě na blogu to nijak nezabrání. Jedinou "bariérou" bude jako vždy škola, protože na příští týden se nám toho dost nakupilo, ale snaha bude, nebojte se. Pro dnešek se loučím a nejpozději v pátek se ozvu. :)

Přestěhována!

7. února 2010 v 17:41 | Scissors
Dámy a pánové, slavnostně hlásím, že jsem definitivně přestěhovaná a kostru svého pokoje mám již sestavenou. Ještě doladit detaily a vše bude perfektní. Co se týče mého přístupu k internetu, nainstalují nám ho ve středu. Teď jsem právě na návštěvě u babičky, protok němu mám nyní přístup. Co se týče nového bytečku, začíná se mi tam líbit a včerejší miniaturní oslava mých patnáctin mě potěšila. Jedním z dárků byly šaty do tanečních, které mi udělaly velkou radost. Bohužel se musím rozloučit, ale ve středu bych se tu měla ukázat. :)

Stěhování... absence?

2. února 2010 v 18:47 | Scissors
Jak jsem se zde již jednou zmiňovala, já a moje rodinka se stěhujeme. To obnáší šílené balení všeho, co máme a když je to takhle narychlo, jelikož se stěhujeme už ve čtvrtek, dost to člověka nervuje a unavuje. Proto nevím, zda budu v nejbližších dnech na počítači. Budu se snažit být, ale nemůžu vám to slíbit. Snad se tu objevím ještě zítra, avšak ve čtvrtek taktéž píšeme velký test z biologie a já se na to jako líná studentka ještě ani nepodívala, heh. To víte, vše na poslední chvíli. Proto nevím, zda se tu ukážu, ale možná to večer zvládnu. Uvidíme, jak mi to učení půjde a jestli třeba ještě nebudu něco balit. Pokud tu zítra nic nepřibude, netuším, kdy to budu mít šanci napravit. Internet v novém bytě hned mít nebudu a chodit parazitování u babičky nejspíš ani neproběhne. Ale budu se snažit. Bez netu bych to nebyla já, že? ;)

26.12. - 30.12.09 HORY

25. prosince 2009 v 21:13 | Scissors
Ano, ano, ani já se tomuto (nově) každoročnímu rituálu nevyhnu. Bohužel jsem se naučila lyžovat a to znamená, že musím jezdit na hory. Tentokrát to padlo na dny od 26.12. (zítřek; sobota) až do 30.12. (středa). Ohledně časů vím jen to, že odjíždím hned ráno. Táta to plánuje na osmou hodinu ranní, ale to po mně a ostatně ani sobě nemůže chtít. Každopádně to ve výsledku bude stejné, co se týče blogu. V následujících dnech tu zkrátka nebudu. Zkusím teď přednastavit pár článků, ale nic neslibuji. Přesto budu ráda, když na tento blog nezanevřete.
Vaše lyžařka Scissors :)

AKTUALIZACE VE 22:23 Články přednastaveny na každý den, takže se nemusíte obávat, že to tu bude "váznout". Scissors

40 000 návštěv :)

8. prosince 2009 v 20:49 | Scissors
Když jsem si zakládala blog, nečekala jsem, že mne čekají až takováhle vysoká čísla. Je to pro mě vážně moc milé překvapení. Cením si každé vaší návštěvy, přečtení článku a komentáře. Pro blogaře není nic lepšího, než takovýhle úspěch. Sice jsem v poslední době s návštěvností dost upadala, ale opět se vracím do formy, i když bych to nerada zakřikla. Co si budeme nalhávat. Každý blogař netrpělivě hlídá svou návštěvnost. ;)
Tímto bych tedy chtěla moc a moc poděkovat hlavně IONEL, týnce, Lillith a nejvíce pak asi mé spolužačce Andy, které se tímto také omlouvám, že téměř vůbec nejsem na ICQ. Osoby, které jsem zde jmenovala, samozřejmě nejsou jediné, kterým mé poděkování patří, avšak na mém blogu po sobě zanechávají viditelné stopy - komentáře - a tak jim mohu takhle přímo poděkovat a mám za co. :)
IONEL děkuji hlavně za to, že je mi tak věrným spřáteleným blogem. Jen těžko se v netové sféře najdou takhle zodpovědná SB. :)
Týnce patří mé díky za překrásné komentáře u některých mých děl, její literární soutěž, ze které jsem ještě pořád nevypadla a za to, že jsme spřátelenými blogy již nějaký ten pátek. ;)
Lillith, která se zde občas mihne a četla si nejednu mou povídku, kterou i okomentovala. To obzvláště potěší. :)
Nakonec děkuji Andy, která mě podporuje na ICQ v mém rozdělaném projektu a pořád má se mnou trpělivost. Mnohdy může za uveřejnění nějakého článku právě ona. ;)
MOCKRÁT TEDY DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ JSOU STÁLE SE MNOU A MŮJ BLOG JE NĚJAKÝM ZPŮSOBEM ZAUJAL! DĚKUJI! :)
Vaše blogařka Scissors ;)

Má profilová ikonka

6. prosince 2009 v 14:40 | Scissors
Určitě jste si jako uživatelé serveru blog.cz všimli, že nyní můžete - pokud jste přihlášení - mít u svého komentáře ikonku. Já jsem se rozhodla si nějakou také zvolit, ale jelikož je to o rozměrech 32x32 pixelů, není vůbec rozpoznat, co na tom je... Ačkoliv jsem z původního obrázku vystřihla tu zásadní část, stejně to není moc poznat. No a tak to dávám i sem speciálně do článku, protože ten obrázek se mi strašně moc líbí a skutečně ke mně sedne. Mrkněte a pochopíte. :)

Každou chvílí za Prahou

25. října 2009 v 13:33 | Scissors
Každou chvílí mizím z Prahy a tudíž i od počítače a internetu. Jedu do lázní, které skoro nikdo nebude znát a strávím tam čas až do pátku. Nicméně jsem vám přednastavila několik článků, a tak to tu nebude váznout. Doufám, že sem přijdete a pokud se rozhodnete udělat mi radost a napsat komentář, určitě si ho přečtu, až se vrátím. Mějte se hezky. :)

Ps./ Mám pro vás rozpracovanou další povídku, kterou jsem začala psát současně s povídkou Z řad vlkodlaků. To ale dost předbíhám, protože jsem sem ještě neuveřejnila ani celou povídku o vlkodlacích ve světě Harryho Pottera. Abych vás navnadila, tak vám povím, že jeden přednastavený článek je i další kapitola k této povídce. ;)

Mary Sue povídka?

11. srpna 2009 v 12:36 | Scissors
V poslední době mi leží v žaludku žánr Mary Sue. Přestože jsem četla nějaké články na tohle téma, nemám v tom příliš jasno a abych pravdu řekla, docela se bojím, aby má nová povídka nebyla takového rázu. Mary Sue mi v zásadě příliš nevadí, když se ovšem jedná o "přiměřenou" MS postavu.
Kdo z vás netuší, co je to MS, tak vám to ve zkratce vysvětlím. Jedná se o postavu, která je absolutně dokonalá, všichni se do ní zamilují bez sebevětší námahy a všechno se točí kolem ní. Tak nějak si tenhle pojem vysvětluji já. Ovšem existují povídky, kde to není až tak přehnané a pak se dost těžko určuje, jestli to je nebo není MS.
V tomto směru jsem narazila na jeden anglický test a pro vlastní klid jsem si jej musela udělat. Spadl mi káme ze srdce, když jsem se dozvěděla: Borderline-Sue. Your character is cutting it close, and you may want to work on the details a bit, but you're well on your way to having a lovely original character. Good work.
Snad to tedy v tom případě nebude tak děsivé a já mám opět o něco více kuráže k tomu, začít pomalounku uvěřejňovat kapitoly, které mám již napsané a snad je i odeslat na ten ff.ph.net.
Pokud chcete zjistit něco víc o Mary Sue, přečtěte si tento článek. Následovný test je zde. Oba odkazy jsem našla na blogu narcisablack.blog.cz, kde můžete najít v rubrice O Fan fiction spoustu užitečných informací. :)
Vaše Scissors

Oznámení ohledně povídek

26. července 2009 v 19:56 | Scissors
Je mi to moc líto, ale se svými povídkami jsem poměrně nespokojená a bohužel mne jejich tvorba již nebaví. Moc mě to mrzí, ale je tomu tak. Obvykle to takhle dopadá s každou mou povídkou a to mě na tom rmoutí nejvíce. Chtěla bych se strašně omluvit svým čtenářům, kteří mi promíjeli mé pravopisné chyby a nedostatky ohledně děje, že jim takhle náhle oznamuji konec s povídkami Jen létat nestačí a Kdysi dávno... . Ovšem s koncem přichází i nový začátek.
S každou novou povídkou a kapitolou autor svým způsobem dospívá. Já si s každým novým dějem, novými postavami a i novými tématy na fanfiction dávám pokaždé stejné předsevzetí. Tentokrát budu lepší, tentokrát své čtenáře překvapím něčím novým. Mám však pocit, že se mi to zatím příliš nedařilo. Proto bych chtěla obrátit list a začít odznova.
Mám nový námět na povídku a poněkud jinačí styl kapitol, než jste doposud byly u mé osoby zvyklí. Myslím si, že by mohla být alespoň o trošku lepší, než má předchozí díla a přínést Vám také něco víc. Dokonce jsem uvažovala, že bych zkusila kapitoly uveřejňovat na slavném serveru fanfiction.potterharry.net. To už záleží pouze na tom, jak se osmělím a jak budu s povídkou spokojená. Tímto jsme se dostali k dalšímu bodu tohoto článku.
Něco u nové povídky zůstane při starém a to její téma. Svět čaroděje Harryho Pottera mě stále neopouští a já budu doufat, že v nejbližší době ani neopustí. Nová povídka tedy bude fanfiction na knihu J.K. Rowlingové.
A v čem bych se chtěla u této povídky zlepšit? Počtem překlepů (gramatiku budu jen těžko zlepšovat), opakování stejných slov a také bych chtěla trochu více rozvinout popisy prostředí a postav, nicméně toho se nejspíše nedočkáte, protože mi to skutečně nikdy příliš nešlo. Ovšem za pokus to snad stojí, ne?
Na konec bych jen chtěla poděkovat svým čtenářům za to, že jim má díla stála za přečtení a těm, kteří by se mnou i nádále chtěli setrvat, řeknu toto: Mějte trpělivost a brzy se dočkáte nového příběhu, na kterém momentálně pracuji a na kterém bych se chtěla zlepšit. Zatím jsem jej lehce konzultovala se spolužačkou a ona konzultace nedopadla až tak špatně. Žádnou Betu nemám, ale snad se bez ní obejdu a nedopadne to až tak zle. Mým novým heslem tedy je zlepšit se, zlepšit se a ještě jednou se zlepšit!
Přeji Vám příjemný zbytek dne a ještě jednou se omlouvám, Vaše Scissors

Jsem doma?

18. července 2009 v 12:00 | Scissors
Dnes bych se vám měla vrátit, heh. Nicméně tohle je stále jen přednastavený článek a já vážne netuším, v kolik hodin dorazím domů a jestli vám sem něco přidám. Vybalování je hrozná otrava. Už jenom samotné balení je děsné, ale vybalování ještě horší. Já to ale obvykle všechno házím do špíny, ale pšt, to je tajemství. ;)
No tak tedy uvidíte, zda se tu ještě něco dneska objeví a jestli ano, tak už to bude psáno skutečně dnes, tedy 18.7.09. :)
Vaše Scissors

Absence: 11.7.09 - 18.7.09

10. července 2009 v 13:58 | Scissors
Věřte mi, drazí moji, že tahle zpráva mě neskutečně rmoutí na duši a v srdci, nicméně nedá se nic dělat. Od zítřka do soboty tu nebudu. Jedu do jižních Čech společně s tátou. Hodlá mě tam utahat k smrti tím, že budeme sportovat. Dovedete si to představit? Tu kombinaci? Já, sport a sedm dní! To je nemožné. To nepřežiji. Nedožiji se ani třetího dne (ten druhý bych ještě nemusela být tuhá). Přejte mi tedy, snažně vás prosím, abych se svou mizernou fyzičkou ten týden přežila. Pokusím se ještě přednastavit pár článků.
Mějte se Scissors

Prázdninová (leč krátká) absence!

3. července 2009 v 13:14 | Scissors
Dnes odjíždím na zahradu a strávím tam čas do následujícího pondělí (6.7.09). Teď již žádný článek nepřidám, ale asi vám tu něco málo přednastavím, protože by mi bylo líto, aby to tu celé tři dny vázlo. Takovou chmurnou náladu nemám. Tudíž jdu přednastavovat. Přejte mi, prosím, klidný víkend a alespoň trochu zábavy, abych se neunudila. Vůbec totiž netuším, co tam budu dělat heh. Jediná má jistota je poslední dobou často zmiňovaná Jana Eyrová, kterou tam nejspíše dočtu. To mi tak připomíná, že jsem před chvilkou uveřejnila další z (očividné) série článků o této knize. Protože v tomto článku nebyl čas a místo na vysvětlení jeho názvu (čtenářská romance), řeknu vám to zde: totiž zjevně jsem vstoupila do části knihy, která je trochu romantičtějšího rázu, dá se říct.
Zatím se mějte a nezanevřete na můj blog, prosím :)

Nový profil

27. června 2009 v 13:14 | Scissors
Rozhodla jsem se trochu zaktuálnit svůj zdejší profil a to včetně obrázku, který jsem tam měla od počátku tohoto blogu. Přeci jenom jsem se od dob před dvěma lety trochu zlepšila a ta colorka se mi už nelíbila. Pokud vás zajímají mé změny osobnosti, můžete se do profilu volně podívat. Obrázek přidávám k tomuto článku v plné velikosti, protože v profilu má automaticky zmenšené rozměry 200x200. :)

 
 

Reklama