Soutěž: Setkání s literární postavou

11. září 2013 v 22:07 | Scissors |  Jiná psaná díla

Protože se mi velice zalíbilo téma soutěže zde na Blogu.cz, ve vteřině jsem se rozhodla se také zapojit! Takovou příležitost jsem si přeci jako čtenářka a pisatelka fanfiction nemohla nechat ujít, no ne? Touto kraťoučkou povídkou bych Vás tedy chtěla pozdravit, mí milí dávní čtenáři! :)

Postava: Remus Lupin ze série knih o Harrym Potterovi (J.K.Rowlingová)
Počet znaků: 1799 (včetně mezer)

***


Ještě než jsem se vůbec přiměla otevřít oči, věděla jsem, že se nalézám někde, kde nemám co pohledávat. Do zad mě tlačilo cosi oblého, pod dlaněmi jsem cítila vlhkost spadaného listí a tělem mi prostupoval chlad. Namáhavě jsem rozevřela oční víčka a zjistila, že muselo být jen krátce po rozbřesku. Trochu jsem natočila hlavu do strany a zahýbala prsty, když tu...
Bolest, kterou jsem pocítila, mi vyrazila dech. Neubránila jsem se zasténání. Očima jsem se v panice snažila zaměřit na rameno, jež se jevilo být centrem mých muk. Hned jsem spatřila roztrženou bundu, skrze níž prosakovala rudá krev. Zamrkala jsem a odvrátila zrak.
Co se mi to stalo? Kde to jsem? Jak jsem se sem dostala? Otázky se na mne hrnuly ze všech stran, odpovědi však jako by se schovávaly za mohutnými kmeny a odtud se sprostě vysmívaly mé nevědomosti. I paměť mne zrazovala. Nemohla jsem v ní najít jedinou nápovědu, vodítko, zkrátka nic. Všechny mé vzpomínky jako by obestírala mlha. Byly na svých místech a přitom jsem se jich nemohla dotknout, protože jsem nebyla schopná je správně uchopit. Bylo to k zbláznění!
Náhle jsem uslyšela zapraskání. Ztuhla jsem a zaposlouchala se. Stálo mě to zbytky sil, nic už se však neozvalo. Klamaly mne snad smysly? Ne! Další zapraskání a tentokrát i tichý vzlyk. Natočila jsem hlavu a zamžourala na mužskou postavu. Jindy by mne velmi vyděsilo, že na sobě cizinec neměl nic než šrámy a podlitiny, ale v mém stavu to bylo to poslední, co mne trápilo.
Zničehonic padl na kolena. Omámeně jsem sledovala listí, které svým pohybem zvířil. Jeho tvář se mi postupně rozpíjela, avšak napadlo mne, že přesně takhle jsem si vždy představovala tvář Remuse Lupina.
"Tohle jsem nechtěl, tohle jsem vážně nechtěl," opakoval jako mantru stále dokola. Víc už jsem však nezaslechla. Pozbyla jsem vědomí...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Která relikvie smrti tě zaujala nejvíce?

Bezová hůlka
Kámen vzkříšení
Neviditelný plášť

Komentáře

1 Ilía | Web | 14. září 2013 v 8:11 | Reagovat

Zajímavé!!!! Udělal jí to, co si myslím, nebo ne??!?!?
Povídka se povedla!! Remuse mám taky ráda. Jedna z mých něj HP postav

2 Scissors | Web | 14. září 2013 v 17:57 | Reagovat

[1]: Do hlavy ti sice nevidím, ale troufám si tvrdit, že udělal. Vlkodlačí kousnutí. Děkuji za milý komentář. :-)

3 Snapeova | Web | 20. září 2013 v 23:02 | Reagovat

To je skvělé, povedlo se to a moc. Skoro bych i uvítala pokračování :D

4 Scissors | Web | 29. září 2013 v 11:54 | Reagovat

[3]: Na pokračování to moc nevidím. Rozhodně ne v blízké době. Každopádně moc děkuji a držím palce další věrné HP pisatelce! ;-)

5 Medlin | E-mail | Web | 16. ledna 2015 v 20:03 | Reagovat

Hej, Scissors, pamatuješ si ještě na mě? Dr. House povídky a všechno?:D Taky už blog nějakou (dlouhou) dobu nemám, ale vzpomněla jsem si na tebe!:) Email, facebook or something? Vždycky jsi byla soukromí-si-zachovávající, ale kdyžtak mi odepiš na blog do komentářů, třeba si toho po půlroce všimnu:)) anebo mejl!

6 Blondie | Web | 17. srpna 2015 v 19:32 | Reagovat

Je to fakt povedené, také bych usvítala pokračování. Píšeš skvěle!! :)

7 DorothySoive | E-mail | 19. července 2017 v 1:16 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

8 Davidallex | E-mail | 29. července 2017 v 3:39 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 Mariasa | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 0:16 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых распространенных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы непременно сможете отыскать то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

10 CarolynSor | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:11 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 AaauceClish | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:24 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

12 LeeannHit | E-mail | 10. srpna 2017 v 19:11 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708c

13 DannyHib | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 15:31 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 Kinomantex | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 4:07 | Reagovat

Кому как, а я это смотрю http://59400.com/bbs/home.php?mod=space&uid=45326. Да только время зря убил, ссылка на фильм там в профиле.

15 Petersom | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 16:47 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

16 Georgesoult | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 20:25 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mlm pro, компании из сетевого маркетинга волгоград</a>

17 LarryGes | E-mail | Web | 23. září 2017 v 21:31 | Reagovat

http://www.safakbilisim.com/component/k2/itemlist/user/209735  смотреть худ сериал   смотреть сериал маньяк  http://www.europenow.ca/component/k2/itemlist/user/538676

18 LarryGes | E-mail | Web | 28. září 2017 v 17:20 | Reagovat

http://tek-group.ru/component/k2/itemlist/user/44831  смотреть фильм пятая волна 2016   смотреть мультфильм чемпионы быстрее  http://restaurantecarrillo.es/component/k2/itemlist/user/13078

19 Avito321Foex | E-mail | 29. září 2017 v 19:33 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито и яндекс деньги
steam аккаунт авито
где аккаунт на авито
акк вот авито
аккаунт на авито заблокировали что делать

20 EvelynCug | E-mail | 31. října 2017 v 3:20 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> is Star shopping...

21 Dillisiz | E-mail | Web | 18. listopadu 2018 v 14:45 | Reagovat

Всем Привет!
Смотрите, нашел классную схему,которая еще не разлетелась по сети. Чем больше людей подключается к проекту, тем больше заработок. Жмите на  
. Всем денег!

22 Efrenplots | E-mail | 27. listopadu 2018 v 14:40 | Reagovat

Отдам недорого курсы известнейших тренеров по бизнесу, продажам, консалтингу, маркетингу, управлению. Все видео-формат. Пишите сюда на почту:
Ulyanavelikoborodova@mail.ru

23 Lyndahousy | E-mail | Web | 8. ledna 2019 v 22:04 | Reagovat

Today is black  SALES for you !!! <a href=http://seo-swat.ru//Kd8qs>Discounts up to 90%</a> !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama