Velká tvrzení - kapitola 24.

9. srpna 2011 v 10:45 | Scissors |  Velká tvrzení povídka
Už se nebudu omlouvat. Jsem v přidávání kapitol hrozná. Jsou prázdniny a já nemám na psaní ani pomyšlení. A má zásoba kapitol se pomalu tenčí... Budu s tím muset začít něco dělat, i když Velká tvrzení už mi nejsou tak blízká jako dřív. Vzdalují se mi stejně jako tento blog. Až je mi z toho smutno, protože vím, za co tuhle svou identitu podvědomě měním. Ach jo.
Každopádně. V této kapitole se konečně objeví jedna krysa. Přeji příjemné čtení těm, které povídka stále baví a kteří na ni nezapomněli. ;)


Důvěra a nedůvěra
Kapitola 24.

Seděla za barem v Děravém kotli a utápěla pohled ve zlatavém obsahu sklenice, kolem níž pevně svírala prsty. Dnes však neměla v plánu zůstat jen přitom, což také potvrdila tím, jak do sebe celou sklenici v následujícím okamžiku obrátila. Rozkašlala se, když jí první dávka Ohnivé whisky projela hrdlem. Hodnou chvíli to pálilo, jako by nešlo o alkohol, ale spíš o agresivní druh žíraviny. Bolestně se držela za krk, když tu před ni hostinský Tom položil novou skleničku s tímtéž obsahem, jaký byl i v té první.
"Dejte si další a ne tak naráz, slečno," poradil jí. "První sklenka bejvá nejsilnější, i když ji do sebe nekopnete stejně prudce, jako jste to udělala vy."
Těkala nedůvěřivým pohledem z whisky na hostinského, ale nakonec se rozhodla podle nabízené rady zařídit. Neprohloupila. Když si přiložila sklenici k ústům a trochu z ní upila, cítila, jak ji zevnitř zalévá klamný pocit tepla. Na Toma se jen usmála v jakémsi podivném děkovném gestu, které jí on oplatil daleko věrohodněji, načež se začal věnovat jiným zákazníkům. Dopřála si tedy dalšího doušku ze skleničky a vychutnávala ten příjemný pocit. Bylo to tak podivně uvolňující. Nechápala, jak je možné, že na to nepřišla dřív.
V duchu si vybavila slova, která jí ani ne před hodinou řekl Black.
"Nikdo se o tebe doteď nezajímal. Proč by se to teda mělo měnit?"
Tentokrát si zavdala většího množství whisky a s potěšením zjistila, že to na ni již nemá tak silný a neblahý účinek jako ještě před chvilkou. Také si uvědomila, že spolu s uvolněním to v ní vyvolává jakýsi mírný útlum. Přesně to teď potřebovala. Dopila druhou skleničku a kývla na Toma, aby jí dal další. O dvě minutky později už do sebe znovu lila Ohnivou whisky, aby nemusela myslet na to, jak surově Black s Lupinem odmítli nabízenou pomoc. Jak moc nyní litovala svého nepromyšleného činu. Kdyby totiž nejednala tak impulzivně, nemusela se právě teď opíjet v Děravém kotli a mohla dál žít v představě, že byl Lupin její přítel, který by ji vyslechl a pomohl, kdyby to potřebovala.
Hořce se ušklíbla a znovu se napila alkoholu. S podivným zadostiučiněním cítila, jak její chmury slábnou a pomalu ustupují před myšlenkou na to, kolik skleniček jí asi bude hostinský Tom ochoten nalít.
Když jí s podmračeným výrazem podával pátou sklenici a Asteria ji do sebe obrátila na jeden zátah, někdo se vedle ní posadil. Nevěnovala tomu žádnou pozornost, dokud ji ten někdo neoslovil.
"Asteria Navyová, že?"
S přimhouřenýma očima se podívala na muže s trochu zavalitější postavou a pískovými vlasy. Víc ve svém mírně podnapilém stavu nebyla schopna rozeznat. Někde v pozadí jí však zablikala kontrolka, že tohohle chlápka odněkud zná. Nakonec se pomalu, aby mluvila co nejzřetelněji, otázala: "Kdo se ptá?"
"Peter Pettigrew," představil se onen muž a poručil si sklenku máslového ležáku.
Navyová se ušklíbla a než se opět napila, sarkasticky prohodila: "No to je mi ale náhodička..."
Asi pět minut vedle sebe seděli mlčky, ale pak se Pettigrew ozval znovu. "Proč tu vysedáváš tak sama?"
Kdyby v sobě již neměla šest skleniček Ohnivé whisky a nebyla rozmrzelá z toho, že jí Tom právě odmítl nalít další, nejspíš by se ohradila, proč jí tyká, když spolu mluví poprvé, ale jelikož bylo tohle všechno skutečné, ani si jeho tykání nevšimla.
"To musíte vy Poberti do všeho strkat ty svoje zvědavý nosánky?" zeptala se. Z její mluvy bylo jasně patrné, že toho dost vypila.
Pettigrew se zamračil. "Takže se tu opíjíš kvůli naší partě?"
Jen něco zamumlala, vytáhla sáček s penězi, hodila patřičnou sumu na stůl a jala se zvedat k odchodu. Peter ji spěšně napodobil. Když pak bok po boku zamířili k východu z putyky, uchopil ji za ramena tak, aby při chůzi neupadla. Jistil ji a k jeho nemalému překvapení proti tomu nic nenamítala. Naopak se nechala poslušně vyvést ven na zasněženou ulici.
"Tak kampak to bude?" zeptal se jí Pettigrew, o kterého se z části opírala. Najednou si přišla opravdu unavená a strašlivě ráda by usnula. Klidně teď a tady. Bylo jí to jedno.
"Domů," zašeptala do jeho koženého kabátu.
Peter se zatvářil podivně. "Ty máš domov?"
Při těch slovech se otřásla a rozhodně za to nemohl jen chladivý večerní vánek, který se kolem nich právě prohnal. "Nemám..."
Pettigrew se na krátkou chviličku odmlčel. "Tak kam tě mám přenést?"
"Do Doupěte," pravila tiše v odpověď, aniž by si to nějak zvlášť rozmyslela. Jak také mohla s tím množstvím alkoholu v krvi?
"Jak si přeješ," pronesl Pettigrew a v následujícím okamžiku je přemístil před vysokou barabiznu Weasleyových.
"Jak si přeješ," zopakoval o něco tišeji před vchodovými dveřmi do domu, když je otevíral. Asteria mu usínala přímo v náruči. Tomu se nedalo neušklíbnout.
Sotva ji položil na pohovku, z kuchyně se ozvaly kroky.
"Červíčku," kývnul mu na pozdrav Sirius, jež měl dnes večer střežit Doupě. Hned na to se zadíval na Navyovou, která se mezitím stulila do klubíčka a definitivně usnula. I on se ušklíbl. "Kde jsi ji našel?"
Peter jen pokrčil rameny. "V Děravém kotli. Lila do sebe jednoho panáka za druhým."
Jindy by se tomu zasmál, ale to by si nesměl vyslechnout sáhodlouhou přednášku od Remuse. Jeho kamarád mu dal jasně najevo, co si myslí o Siriusově chování vůči Navyové. Nezapomněl se také vyjádřit k jejímu údajnému setkání s Lestrangeovou.
"Já jí věřím," řekl Remus stručně. "Nemám důvod jí nevěřit."
"A já zase nemám důvod jí věřit," opáčil Sirius nabroušeně.
Na to Lupin lhostejně pokrčil rameny a těsně předtím, než se odebral zpátky do pokoje dvou nejstarších synů paní Weasleyové, kteří byli stále na návštěvě u své tetičky, prohlásil: "Tobě se život zachránit nesnažila."
Nic z toho Siriuse nepřesvědčilo k tomu, aby začal Asterii důvěřovat, ale fakt, že jeden z jeho nejlepších přátel jí věřil, něco přeci jen znamenal. Remus se v lidech obvykle nemýlil. Ani tohle ale nemohlo černovlasého aristokrata přimět k důvěře v Asteriina tvrzení. Pořád si vybavoval, co všechno jim říkala teď a i předtím během její první návštěvy Doupěte. Ačkoliv se stala členkou Fénixova řádu, stále v ní převládaly sympatie k té temné straně, proti níž on odmalička bojoval. Takovou věc nelze překonat jen pár slovy a jedním pokusem o chrabrý čin...
Ale přestože Sirius nevěřil Asterii, pořád věřil Remusovi. Z toho důvodu přistoupil k pohovce a otočil se na Petera. "Já se o ni postarám."
Nevšímal si přítelova zdviženého obočí, když bral Navyovou opatrně do náruče a odnášel ji do pokoje, v němž tu přebývala. Nechal Petera Peterem a věnoval se jen tomu, aby dívku, kterou nesl, neprobudil. Nijak zvlášť mu na ní nezáleželo, protože pro něj představovala jen prachobyčejnou Smrtijedku, ale když se na ni díval, jasně si vybavoval, s jakou vervou chtěla pomoct jeho příteli. A ačkoliv to nakonec nebyla ona, kdo Remuse zachránil, Sirius věděl, že zájem nepředstírala. Vždyť kvůli své snaze nakonec sama skončila u Munga s popáleninami, které nejspíš nikdy úplně nezmizí. Na takové věci se nezapomíná. Ať už byla kýmkoliv.
Nejspíš i z toho důvodu nyní pociťoval ždibek viny za to, že se takto zřídila kvůli jeho vlastním slovům. Špatně jí oplácel, a tak se jí to snažil vynahradit alespoň teď - ve chvíli, kdy to nemohla ocenit, protože spala. Přeci jen to byl Black. Jeho chování vůči modrooké tmavovlásce a nedůvěra v ni nyní vycházely hlavně z rodové hrdosti.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka "Velká tvrzení" ?

Ano, určitě.
Celkem.
Ne, nelíbí se mi.

Komentáře

1 Alis | Web | 9. srpna 2011 v 23:49 | Reagovat

Tak konečně! ;-) Už jsem měla strach, že se nedočkáme a ty nás necháš takhle uprostřed (za polovinou?, ke konci?) příběhu?! ??? Naštěstí ne.
Docela Asterii chápu - on je ten alkohol někdy zázračný. Jsem ráda, že Sirius se chová trochu rozumněji a alespoň díky svému příteli pochybuje o vlastní pravdě.
Vrtá mi hlavou ta poslední věta! Protože jak souvisí rodová hrdost s nedůvěrou v Asterii? Nebo je to myšleno tak, že jí prostě jednou neuvěřil a přes to nejede vlak? 8-O
A i když blog a povídky zanedbáváš, pořád doufám, že tuhle povídku dokončíš. :-)

2 Scissors | Web | 11. srpna 2011 v 20:17 | Reagovat

[1]: Děkuji. :-) Ta poslední věta jen navazuje na větu předposlední. Rod Blacků si totiž představuji jako velmi hrdý. Ostatně jako jakoukoliv jinou čistokrevnou rodinu. A krev není voda. Tu nezapřeš. (Ani Sirius ne.) Zkrátka jsem to myslela tak, že byl od začátku proti Asterii a ze své tvrdohlavosti to nehodlá jen tak změnit nebo jí snad přiznat, že už ji vnímá trochu jinak. Ani sám sobě to příliš nepřiznal. :-) A nakonec... I já stále doufám, že mě popadne touha s tímhle zase pohnout.

3 Eliota | Web | 12. srpna 2011 v 11:06 | Reagovat

Moc pěkná kapitola. :) Sice se v ní moc nestalo, ale povedla se. :) Čekala jsem, že Asteria udělá něco horšího, než že se opije. :D A pak že jí Červíček něco udělá ;)
Moc se těším na pokračování a věřím, že ti psaní téhle povídky půjde. Byla by obrovská škoda ji nedokončit. ;) Je povedená. :)

4 Marion | 25. srpna 2011 v 22:25 | Reagovat

Jsem ráda, že z Petra neděláš hlupáka, který se jen cpe a nedokáže sesmolit dohromady jedinou větu.
Bylo to pěkné, krátké,...
A souhlasím s Eliotou: psaní ti určitě půjde a byla by škoda to nedodělat :)

5 Eunice | Web | 22. září 2011 v 16:14 | Reagovat

... kam ses nám ztratila, Sciss?

6 Stolid | Web | 15. října 2011 v 21:12 | Reagovat

"Ano, kam ses nám ztratila?" praví trochu nevěřícně.
Jaká je podle tvá nová identita?

7 JAn | E-mail | Web | 26. března 2012 v 15:08 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

8 Danielle | 6. prosince 2012 v 15:22 | Reagovat

Hmmm pridáš někdy nový díl.? :-D

9 DorothySoive | E-mail | 19. července 2017 v 0:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

10 Arleneagext | E-mail | 22. července 2017 v 18:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

11 EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 22:20 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

12 FlossieSet | E-mail | 26. července 2017 v 11:12 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

13 Davidallex | E-mail | 29. července 2017 v 3:38 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетикак удалить информацию о себе  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

14 Mariasa | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 0:41 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно отыщите то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 CarolynSor | E-mail | 5. srpna 2017 v 3:46 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

16 CarolynSor | E-mail | 5. srpna 2017 v 14:28 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

17 Avito777fap | E-mail | 16. srpna 2017 v 5:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито детские вещи пакетом
авито бесплатные объявления калининградская область
авито скидки +на платное размещение
авито свежие
работа авито свежие вакансии

18 DannyHib | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:11 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

19 Georgesoult | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 2:17 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм что можно и что нельзя, какой сетевой бизнес самый выгодный</a>

20 Sorouq | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:46 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ игры для Взрослых размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

21 DorogiKRDnam | E-mail | 24. srpna 2017 v 14:59 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Кропоткин. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 24 1 23 45
___________________________
ландшафтный дизайн благоустройство озеленение участков
благоустройство придомовых территорий в фз
благоустройство тендеры москвы и московской области
услуги по асфальтирование
мбу благоустройство контакты

22 Petersom | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 0:30 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

23 Sorojy | E-mail | 25. srpna 2017 v 4:57 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

24 Soroyc | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:51 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

25 Soroip | E-mail | 25. srpna 2017 v 11:50 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

26 Sorons | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:01 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

27 Sorosd | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:42 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

28 Sorouq | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:39 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

29 Sorosf | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:04 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

30 Petersom | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:05 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

31 Mariasa | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 8:55 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых востребованных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это значительно укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно отыщите то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и другие интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

32 LarryGes | E-mail | Web | 16. září 2017 v 11:32 | Reagovat
33 Dianekag | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 2:18 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> - get your star sales...

34 KennethBrawl | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:43 | Reagovat

wh0cd791730 <a href=http://ampicillincheap.us.com/>ampicillin antibiotic</a>

35 Aaronfat | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 1:13 | Reagovat

wh0cd791730 <a href=http://ventolinmedicaid.us.org/>ventolin hfa</a>

36 KennethBrawl | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 0:29 | Reagovat

wh0cd791730 <a href=http://ampicillincheap.us.com/>ampicillian</a>

37 Aaronfat | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 0:29 | Reagovat

wh0cd791730 <a href=http://cymbaltageneric.us.com/>Cymbalta</a>

38 Sarahdiurl | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 16:08 | Reagovat

<a href=https://apyecom.com/click/59a01be28b30a809458b4631/133125/157217/subaccount><b>Aliexpress</b></a> - take your star...

39 KennethBrawl | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 22:59 | Reagovat

wh0cd791730 <a href=http://buywellbutrin.us.org/>wellbutrin sr</a>

40 Cash Advance | E-mail | Web | 16. října 2018 v 11:48 | Reagovat

bad credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> bad credit loans direct lenders <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

41 JamesFep | E-mail | Web | 16. října 2018 v 16:51 | Reagovat

Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?

43 APISfar | E-mail | Web | 6. listopadu 2018 v 0:20 | Reagovat

Предположим, вы владелец нового web-сайта, который имеет приятный дизайнерские решения, удобную навигацию и нужную для участников рекламную информацию.    Но сервис ни кто не посещает. Что делать? Если вы владеете собственным делом мы поможем вам создать продающийся сайт. Кого хошь спроси, ни одно настоящее или виртуальное предприятие не может продвигаться независимо. Всякой фирме необходимо содействие в приобретении известности, а во Всемирной паутине без нее категорически не быть из-за бешеной конкуренции.Мы занимаемся разработкой веб-сайта.

Мы всегда готовы запустить полновесный проект в течение 3х суток. Не беря в расчет выдачи рабочих интернет-сайтов, мы оказываем перечень работ технической службы: своевременное продление хостинга и домена, добавление контента на сайт, публикация новостей. Наши услуги помогут вам стать фаворитом на горизонтах инета.

продвижение сайта гугл адвордс. - <a href=https://apistudio.ru/>продвижение сайта в гугл в сша</a>

44 ChangDof | E-mail | Včera v 16:17 | Reagovat

Видео обзор лучшего чита кс го 2018 года с которым можно легально играть не боясь банов.
Сам же чит можно скачать по ссылке которая находиться в описании к видео - https://youtu.be/2F8SPrYcojg

Video review of the best cheat cs go 2018 with which you can legally play without fear of bans.
The cheat itself can be downloaded from the link which is in the description of the video - https://youtu.be/2F8SPrYcojg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama