Velká tvrzení - kapitola 23.

28. června 2011 v 14:36 | Scissors |  Velká tvrzení povídka
Jistě že vím, jak dlouho jsem nepřidala kapitolu. A jistě že mě to velmi mrzí. Ovšem lepší pozdě, než-li později... A zároveň lepší později, než-li nikdy. Nemám pravdu? ;)
Doufám, že jste na mě ještě pořád tak úplně nezanevřeli. Pokud ne, právě pro vás tu je pokračování rozhovoru mezi Asterií, Remusem a Siriusem. :)


Kouzelná šachovnice
Kapitola 23.

"A je to tu zase. Pohádky pro malé hloupé dětičky." Black odmítavě zavrtěl hlavou a zatvářil se znechuceně. "My ale nejsme ani malí, ani hloupí, Navyová."
Jen horko těžko odolávala pokušení mu vykřičet do obličeje přesný opak. Nakonec ale jen zatnula pěsti a řekla: "Ty možná ne, Blacku, ale ostatní v tomhle baráku ano. Žádná společnost není tak jednolitá, aby se nedala roztříštit. Obzvláště pak když je pravda na mé straně."
"Právě ses přiznala, že nás chceš rozeštvat," oznámil suše Remus stále stojící vedle Siriuse. Nohy měl podivně vratké. Asterii se zdálo, že jestli bude stát ještě dlouho, nakonec se mu podlomí a on skončí na zemi. Rozhodla se tento fakt přejít. Proč by se zajímala ona o něj, když se on nezajímal o ni? A to řekl, že jsou přáteli...
"Svým způsobem ano."
"Protivíš si," prohlásil Sirius posměvačně. "Tohle tvé doznání si nenecháme pro sebe. Se svým teplým místečkem tady se můžeš rozloučit. Musím ti taky znovu připomenout, že nemáš kam jít."
Nijak ji nevykolejil. "Jestli se zrádce nezbavíte, budou se dít ošklivé věci."
"Vyhrožuješ nám imaginární osobou?" otázal se vyděděný aristokrat s pohrdáním v hlase. "Máme po sobě štěkat, aby ses řádně pobavila?"
"Ne!" ohradila se dotčeně.
Remus se mezitím vrátil pár kroků ke schodišti a opatrně se na něj posadil.
"Mluvíte spolu, jako by Asteria nebyla členkou Fénixova řádu," poznamenal ze svého nového stanoviště věcně.
Sirius se jen ušklíbl. "Ona také nikdy nebyla pravou členkou řádu."
"Správně," prohlásila Navyová k překvapení obou mladíků, "byla jsem tu jenom proto, že jsem musela."
Lupin se zatvářil zmateně. "Nikdo tě ale nenutil vstoupit mezi nás."
Povzdechla si a znovu si vzpomněla na svůj rozhovor s Brumbálem, jehož náplní bylo téma láska aneb jedno velké klišé.
"Tahle válka je jako šachovnice a my jsme figurkami postavenými na ní," řekla po delším zvažování Asteria. "Aby mohli hráči hru vůbec začít hrát, musí mít jejich figurky stanovenou barvu. Černá nebo bílá. Neexistuje nic mezi."
"To zní, jako by ses mezi nás vetřela z povinnosti," vyřkl svůj názor Black, načež Asteria jen pokrčila rameny.
"Nemohla jsi být černou figurou, tak jsi se stala bílou," rozvinul onu teorii Lupin.
Navyovou zasáhla náhlá vlna znovunalezených sympatií k tomuto vlkodlakovi a pod jejich tíhou nenalezla sílu přikývnout. Nemusela však. Všem přítomným to bylo jasné. Jen sklopila pohled k zemi a urovnala si cestovní plášť.
"Pořád chceš být stoupencem Voldemorta," zkonstatoval poté Remus klidně.
I s nadále upřeným zrakem dolů zavrtěla hlavou na znamení záporu. "Chci, aby tahle partie skončila."
"Ale už nechceš být v řádu." Překvapeně vzhlédla a zadívala se do šedomodrých očí, jejichž majitel promluvil na jeho vkus až příliš klidně a vyrovnaně. "Nikdo tě tu nedrží."
Nevydržela to a zasmála se. Neznělo to ale vůbec vesele. "Kdyby to tak bylo, nestála bych tady." Na to si prsty promnula spánky a zavřela oči. Když je znovu otevřela, dívala se kamsi do zdi. "Viděla jsem Lestrangeovou. Čekala na mě v mém vlastním bytě."
"Belatrix?" vyplivl to jméno Sirius.
"Myslel jsem, že tě z nemocnice vyzvedávala Emmelína!" Lupin to vzal z jiného soudku. "Kde vlastně vězí?"
Snažila se skrýt své překvapení nad jeho prudkou reakcí, ale zaskočený hlas se jí stejně zamaskovat nepodařilo. "Nic jí není. Naštěstí jsem ji vyhodila dřív, než jsem si všimla své návštěvy."
Remus se zarazil a chtěl něco namítnout, ale Sirius ho s rošťáckým šklebem předběhl. "Tak Vanceové se ti zachtělo, Náměsíčníku?"
Oslovený zrudl a ohlédl se po Asterii, která ho pozorovala s nezvyklým klidem. Chtěl něco říct, ovšem ani teď nedostal příležitost.
"Lestrangeová mi nakázala, abych v řádu vyvolala chaos," oznámila Navyová a podívala se na Blacka. "Máte si přestat věřit, nebýt jednotní. Mluvila o nějakém předkrmu a hlavním chodu. Vůbec nevím, co tím myslela."
Lupin se hned chopil vážného tématu. "Věděla, že jsi se stala jednou z nás."
Navyová přikývla. "Věděla to od zrádce a právě za pomocí této informace vás mám oslabit."
"V tom případě bys nám tenhle svůj plán neměla prozrazovat, ne?" zamračil se Sirius. "Je to přeci rozkaz od páníčka."
Rozhodla se jeho narážku přejít. "Můžu jen doufat, že tím zrádcem není jeden z vás. To by byl můj konec."
Po této její poznámce si Sirius hlasitě odfrkl, ale nic neřekl.
"Strašně riskuješ," pronesl Remus zadumaně. "Proč?"
"Protože mi nic jiného nezbývá," odvětila. "Už nejsem pěšec. Došla jsem na poslední políčko šachovnice a změnila jsem se v pravou figuru. I pravidla, která mě svazují, se změnila."
Black zavrtěl hlavou a chvíli nic neříkal. Nakonec se podezřívavým hlasem zeptal: "Proč by Belatrix záleželo na tom, abys nás rozeštvala?"
"Možná pro pobavení nebo představujete moc velkou hrozbu. Já vážně nevím," zavrtěla bezmocně hlavou. "Mluvila v hádankách. Říkala, že budete předkrmem k hlavnímu jídlu. Podstatné ale je, že jejich člověk musí vidět nějaké výsledky mé práce. Když je neuvidí, bude o tom ostatní Smrtijedy informovat a všichni zasáhnou dřív. Obejdou se bez vaší účasti a, cituji, dají si hlavní chod hned. O zákusku se snad zmiňovat nemusím. Určitě by mi šlehačková čepička moc slušela."
Když Asteria domluvila, představila si samu sebe se šlehačkou na hlavě stojící před Belatrix, která na ni vysílá zelený paprsek, jímž se onen bílý kopeček snaží trefit. Nad tím obrázkem ve své hlavě se ušklíbla a podivila se tomu, kde se v ní vzal smysl pro typ tohoto humoru.
"Měli bychom to říct Brumbálovi," pronesl Remus rozvážným hlasem.
"Ne!" vyjekla Asteria po zaslechnutí onoho jména. Poslední, co v této situaci potřebovala, byl Brumbál, který by jí nabulíkoval kdovíco. Navíc mu přeci slíbila, že se již o zrádci nezmíní. Ačkoliv se okolnosti změnily, slib stále přetrvával a ona ho tudíž porušila. Při té myšlence se trochu otřásla. Bylo zvláštní, že jí představa konfrontace s dobrosrdečným Brumbálem naháněla takovou hrůzu. "Přece si dokážeme poradit i bez něj!"
"Souhlasím s Navyovou," prohlásil Black s pohledem upřeným na ni. Překvapil ji tím, ale jen na okamžik. "Do téhle maškarády Brumbála vůbec tahat nebudeme."
Asteria zalapala po dechu. "Ty-ty mi nevěříš?"
"Proč bych měl?" ušklíbl se Sirius. "Tohle všechno až moc smrdí. Stačí, když si položím otázku, jestli bys Smrtijedce, jako je Belatrix, stála za to, aby se za tebou obtěžovala až do tvého bytu. Dle mého názoru jsi na tenhle rybník moc malá ryba. Nikdo se o tebe doteď nezajímal. Proč by se to teda mělo měnit?"
"Siriusi," chtěl něco namítnout Remus, ale Asteria ho mávnutím ruky zarazila. Blackova slova se jí dotkla. Hluboce dotkla.
"Fajn," vyštěkla, aby zamaskovala, jak jí ublížil. "Sni si dál svůj sen o tom, jak jste tady vůči sobě čestní a loajální, ale o to víc tě bude bolet probuzení, až tu skončím. To mi věř."
S tím se zvrátila na patě a vystřelila z Doupěte pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka "Velká tvrzení" ?

Ano, určitě.
Celkem.
Ne, nelíbí se mi.

Komentáře

1 Alis | Web | 29. června 2011 v 17:47 | Reagovat

Ačkoliv v rámci celé povídky straním všem krom Siriuse :D a on mi byl nejvíc nesympatický, tak dneska s ním výjimečně souhlasím. :-P Protože když se na to podívám objektivně, tak on skutečně neví, jak všechno je. A já bych jí na jeho místě taky nevěřila. Ale na rozdíl od něj bych šla za Brumbálem, který by uvěřil. Čím by se to všechno zdárně vyřešilo. Ovšem tak to rozhodně probíhat nebude. :-?
Zbožňuju tohohle Remuse, který uklidňuje situaci. ;-)
Jenom ta přirovnání s šachami... se mi moc nelíbila. Používá to Lendaber v Dokud dýchám, doufám a... musím říct, že tam se to strašně hodí, mám to s tím spojené, a tak se mi to tady zase tolik nelíbí. Ona to má zkrátka dokonale promyšlené. Ale cením si toho, že ses pokusila o nějakou metaforu. To se mi naopak líbí. 8-)
Těším se na pokračování. :-) Snad přibude další kapitolka rychleji než tahle. 8-O

2 Scissors | Web | 29. června 2011 v 19:33 | Reagovat

[1]: Já mám šachy strašně ráda a tuhle kapitolu s nimi jsem napsala už před nějakou dobou... Když si to po sobě čtu, přijde mi to vyumělkované, ale napsala jsem to tak, a tak to tak zkrátka je. S Lendaber mě porovnávat zkrátka nesmíš, Alis. Nesahám jí ani po kotníky.
Děkuji moc, že mi tu povídku stále čteš a komentuješ a jsem ráda, že se ti pořád alespoň kapánek líbí. :-)

3 Eliota | Web | 29. června 2011 v 20:26 | Reagovat

Parádní! :) Nečekala jsem, že jim to prozradí, čekala jsem, že poslechne Belatrix. ;) Vyvíjí se to hodně zajímavě!

4 Scissors | Web | 29. června 2011 v 22:22 | Reagovat

[3]: Vážně? Já se nemůžu zbavit dojmu, že jako "spisovatelka" s touhle povídkou upadám... :-( Ale... Děkuju moc, Elioto. :-)

5 Alis | Web | 30. června 2011 v 2:19 | Reagovat

Mně se nelíbí jenom kapánek, ale docela dost. ;-) Nemyslela jsem to s těmi šachami tak, že jsi to od Lendaber "opsala". To samozřejmě ne... Navíc ani ona nemá výsostné právo na šachové metafory. :D Jenom jak to mám zafixované u DDD, tak mi to sem tak úplně nesedlo. ;-)
Nemyslím si, že upadáš. Nebo upadáme tak nějak spolu... :-D Protože moje nadšení číst skoro každou novinku na fanu tedy upadá hodně. A tak mám jen ty své oblíbené. A abych byla upřímná, už si nepamatuju, jak jsem hodnotila první kapitolu, takže to, jestli upadají tvoje kvality, nemůžu objektivně posoudit. :-) Každopádně se mi to moc líbí - úpadek kvality, neúpadek kvality (ale hlasuju spíš pro ten NEÚPADEK). ;-)

6 Marion | 23. července 2011 v 18:51 | Reagovat

Moc ráda tento blog navštěvuji.
Máš obrovský talent!
Nádherně majuleš i píšeš.
Píšeš zvláštním, originálním způsobem. Není to žádné plácání se v blátě, plaveš ve velkém bazénu prsa a máš přehled, kde se právě nacházíš, nemůžeš se utopit. :)

Přečetla jsem si všechny tvé kapitolové povídky a musím říct, že mne všechny vtáhly do děje.

Nejvíc se mi zalíbila tato povídka, je originální, na podobné téma jsem ještě nenarazila, a to se hledáním a čtením ff povídek zabývám každý den, a proto mne zamrzelo, že tu není pokračování.
Musím se přiznat, že i já mívám v psaní krizi ( momentálně jí procházím ) a vím, jaké to je ztratit múzu.

Přeji ti, aby jsi ji brzy našla a ty zase mohla psát, protože by byla škoda tuto povídku nedokončit. x)

7 Scissors | Web | 9. srpna 2011 v 10:48 | Reagovat

[6]: Jejda. No. Děkuju. Sice netuším, kde jsi přišla k tomu, že maluji, protože já neumím nakreslit ani hezké kolečko, ale ohledně toho psaní vážně díky. I když si myslím, že tvá slova jsou moc nadnesená. Obzvláště když si vzpomenu na svá stará díla. Každopádně ti ovšem moc děkuji za podporu. Vážně. :-)

8 tokheim | Web | 7. června 2016 v 22:25 | Reagovat

poptavka pujcky :D

9 FlossieSet | E-mail | 26. července 2017 v 12:29 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

10 Davidallex | E-mail | 29. července 2017 v 3:39 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить свою фамилию из интернета Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

11 AaauceClish | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:30 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

12 CarolynSor | E-mail | 6. srpna 2017 v 14:37 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

13 DannyHib | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:09 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 Sorojq | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:49 | Reagovat

Новые БЕСПЛАТНЫЕ порно игры находятся для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

15 Sorokw | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:28 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ секс игры находятся для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

16 Petersom | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 4:30 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

17 Georgesoult | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 1:31 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм база москва, эффективный сетевой маркетинг</a>

18 Soroca | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:12 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 Sorocc | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:19 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Soroud | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:57 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Sorodo | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:54 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ СЕСТРЫ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 Soroci | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:09 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

23 Sorojp | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:19 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

24 Soroar | E-mail | 25. srpna 2017 v 15:55 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

25 Sorosi | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:12 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

26 Soropj | E-mail | 26. srpna 2017 v 0:53 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

27 Sorozl | E-mail | 26. srpna 2017 v 1:29 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

28 Sororm | E-mail | 26. srpna 2017 v 2:35 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ ВИДЕО https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

29 Petersom | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:05 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

30 HollyVom | E-mail | 27. srpna 2017 v 23:02 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>

31 LarryGes | E-mail | Web | 16. září 2017 v 18:28 | Reagovat

http://horizontalvias.com.br/component/k2/itemlist/user/326592  фильм ленинград 46 смотреть в хорошем   фильм саранча смотреть в хорошем  http://corp.pouchtag.com/component/k2/itemlist/user/541267

32 Avito321Foex | E-mail | 22. října 2017 v 10:17 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как положить деньги в кошелёк авито
участки на заливе авито
кошелек авито не пополняется
удалил аккаунт авито как восстановить
на авито один номер в двух аккаунтах что делать

33 Dianekag | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 2:18 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> - get your star sales...

34 Fastest Payday Loan | E-mail | Web | 9. října 2018 v 18:24 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">bad credit loans</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama