31.12.10 - poslední článek

31. prosince 2010 v 12:50 | Scissors |  S = DENÍK
Konec roku je tu a já část toho posledního dne strávím v kině. Stačí se jen malounko porozhlédnout zde, abyste pochopili, nač půjdu. Nápověda? Uvidím to podruhé a mohla bych to vidět ještě třeba tisíckrát. A taky je to "událost jedné generace". (Tuhle větu miluji! Jsem tak hrdá na to, že do té generace patřím.) Ano, dámy a pánové, dnes jdu opět do kina na Harryho Pottera a relikvie smrti. Není to stylové zakončení roku? Dle mého názoru není nic stylovějšího pro pravého fanouška této série. I když nepopírám, že už to hraničí s šílenstvím. Stejně se za to ale nestydím. Vždyť to má úroveň! Navíc... Jednou budu na tohle své období s úsměvem vzpomínat. :)
Teď ovšem k tomu roku 2010. Zdá se mi to jako včera, co jsem slavila minulého Silvestra a jako předsevzetí si dala, že konečně zapracuji na své knize. Nic. Napadla mě spousta nápadů a některé jsem si i zapsala, ale dál než k nedokončenému prologu jsem se nedostala, protože mou pozornost odvádí škola a Rowlingová. Je to kruté. Jak v dnešní době má člověk zapracovat na něčem svém, když jej tohle všechno utlačuje? Nepochybuji o tom, že dneska (zítra) si dám totéž předsevzetí a budu jen doufat, že to dopadne lépe. (Kdo ví, třeba napíšu dokonce první kapitolu!) I když letos bych to mohla podat v šibalštějším stylu. Něco jako "oh, novoroční dne, prosím, přeji si zlepšit svou pisatelskou dovednost" nebo "dovol mi dokončit povídku Velká tvrzení a osvoboď mě ze spárů fandomu Harryho Pottera". To druhé je ovšem nemožné, protože mě stále napadají nové a nové náměty na fanfiction. Ach jo. Smutné.
Mám takové tušení, že ať se snažím, jak se snažím, stejně neopustím téma fanfiction. Ani v tomhle článku ne. Ale tak proč ne, že? Můžu se alespoň pochlubit tím, že se mi plní mé drobné přání mít pár čtenářů. Ani nevíte, jakou radost mi dělá každý váš komentář. Tudíž bych chtěla poděkovat všem těm, kdo sem zavítají za účelem zkontrolovat, zda-li nepřibyla další kapitola. Děkuji vám. Jste mou radostí a... vážně to nejsou silná slova. :))
A teď k nadpisu článku. Nebojte se, tohle ani zdaleka není poslední článek blogu. Jen poslední článek roku 2010. Oxidovat (fuj... chemie!) vás milé čtenáře budu stále, protože ačkoliv mi v poslední době zbývá jen pramálo času a nápadů na zajímavé články, nemám to srdce s blogem skončit. Vždyť už jsem to dotáhla docela daleko... Nehodlám to nyní vzdát. 
Nakonec vám všem přeji hezkého Silvestra a šťastný Nový ale i nový rok. 
Vaše Scissors :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

K čemu máš blíž?

K optimismu
K pesimismu

Komentáře

1 Eliota | Web | 31. prosince 2010 v 18:25 | Reagovat

Také ti přeji, aby sis silvestr užila a šťastný nový rok. :) A ať ti to s tou knihou vyjde, abys na ní už začala pracovat. :) Přeji hodně inspirace po celý rok!
Jít do kina na HP7 je výborný nápad, také jsem přemýšlela, že půjdu po druhé. :D

2 Luth :-) | 31. prosince 2010 v 21:45 | Reagovat

Zdravím Sciss,
úplně se stydím, když ty tady tak vehementně popisuješ své nadšení z plánu ukončit rok dalším shlédnutím HPčka zatímco já ho neviděla ještě ani jednou. Ale já se prostě bojím zklamání, poněvadž ta příšerná kritická nálada vůbec nechce sbalit kufry a vypadnout... ach jo. :-( (heh, mám první předsevzetí - zbavit se tohoto "menšího" otravného problému) I přesto doufám, že sis opětovné zhlédnutí filmíku užila.
A co se týče té tvé knihy, podívej se na mě! Já tady první kapitolu k Rawe sepisuji několik měsíců a stejně nemá ještě ani jediné písmenko! A navíc ty jsi opravdový přeborník v psaní FF, takže proč v tom nepokračovat? Ať se má skupina závisláků(k níž se hrdě hlásím i já) na co těšit i příští rok.
Takže teď už mi zbývá pouze popřát pokojné prožití Silvestru a krásné probuzení do Nového roku společně se spoustou nových nápadů do Velkých tvrzení!

PS1)Ta zmínka o chemii prostě nemohla jinak, než mi vehnat úsměv do tváře. I když na písemku z hrozných složitých solí se zrovna moc netěším.
PS2) Kdypak přibyde další (novoroční) kapča?

3 Tajný ctitel | 6. ledna 2011 v 18:37 | Reagovat

Velmi hezké, měl bych velkou radost, kdybych si tu tvou knihu mohl později přečíst.
Přeji mnoho zdaru do psaní knihy :-)

4 Scissors | Web | 6. ledna 2011 v 21:55 | Reagovat

[1]: Děkuji mnohokrát. Byla bych šťastná, kdybych se konečně začala věnovat realizaci svého přání. Inspirace bude vskutku potřeba. :-)
[2]: No HP7 zkritizuješ tak jako tak. Má své chyby a největší z nich představuje to, že film tak nevhodně střihli. (A jako Scissors do toho mám sakra co kecat! :-D) S ff pokračovat budu, to se neboj. Jen to tak nějak odvádí mé myšlenky jinam... I tak to ale zbožňuji.
[3]: Díky, díky. Zdar by vskutku přišel vhod a to "později" je vážně na místě. :-D Bohužel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama