Vítáme tě u nás... (54)

9. prosince 2007 v 15:22 | Scissors |  CSI Las Vegas - povídky
Nezlobte se na mě, ale já to prostě musela udělat. Ptáte se co? Pochopíte, až si přečtete tuto povídku... Snad se na mě nebudete zlobit... :)

Směna začala smutně. Po celém oddělení se táhla smutná atmosféra. Jenom Gil se Sarou byli v pohodě. Sami se divili, protože věčně byli jediní, kdo nebyl zrovna /v klidu/. Grissom šel zrovna po chodbě, když tu ho zastavil Eckli. "Grissome, potřebuji s tebou mluvit!" řekl a šel do své kanceláře. Gil z toho neměl zrovna dobrý pocit.
V Eckliho kanceláři -
"Posaď se..." vybízel ho Eckli, když Gil vstoupil do jeho prostorné a poklizené kanceláře. Eckli tam však nebyl sám. Před jeho stolem seděl jakýsi muž. "Dobrý den..." pozdravil ho ten muž. "Dobrý den." oplatil mu to Griss. Usadil se na volnou židli a vyčkával, co mu Eckli řekne... "Tohle je Ryan Wolfe." představil mu muže sedícího vedle Gila. "...a tohle je velitel našeho nejlepšího týmu Gil Grissom." představil mu také Gila. "Trošku se uskromni. Můžeš mi vysvětlit, o co jde?" znervózněl Gil. "Samozřejmě, tady pana Wolfa přeložili z Miami na naši kriminálku." vysvětloval mu Eckli. "Aha...a ty ho chceš umístit k nám do týmu? Chápu to správně?" ujišťoval se Grissom. "Ano..." potvrdil mu jeho úsudek. "A proč vás přeložili?" obrátil se na Ryana. "Já jsem se nechal přeložit sám z osobních důvodů..." odpověděl mu seriózně Ryan. Gilovi se líbil. "Dobře, tak vás tu vítám! Pojďte, představím vás ostatním..." řekl a vedl Ryana pryč.
Venku -
"Promiňte, ale v Eckliho přítomnosti se nedá dýchat." pousmál se na něj Grissom. Ryan se též usmál a řekl: "Ano, také mi nebyl moc sympatický." "Nechcete si začít tykat?" navrhl mu Gil. "Dobrá, já jsem Ryan." podával mu ruku. "Mně říkají Gil, Grissom nebo Griss..." smál se Gil a podával mu též ruku. Když došli ke společné místnosti, kde všichni popíjeli kafe a povídali si, Gil hned promluvil: "Vedu nám nového kriminalistu... Jmenuje se Ryan Wolfe." Ryan automaticky všechny pozdravil. Všichni na něj koukali s otevřenou pusou. "Ahoj, já jsem Catherine Willows. Tohle je Sara Sidle, támhleten bručoun je Warrick Brown, tohle je Nick Stokem. Tahle krasotinka je zase Sue Toolman a tohle je náš nejmladší člen. Greg Sanders." představila je všechny Cath, která se jediná z nich vzpamatovala. "A odkud jsi Ryane? Tedy nevadí ti, že už ti tykám, doufám teda..." ptala se ho opět Catherine. "Já jsem přijel z Miami... Pracoval jsem tam též na kriminálce." odpověděl jí. "Neznáš náhodou Horatia Caina?" hned na něj vychrlila otázku, když slyšela, odkud je. "Ano, znám. Byl to můj šéf." odvětil jí. "Vážně? A jak se má?" ptala se ho zase. "Pokud vím, tak dobře..." pousmál se. "Fajn, díky." poděkovala za krátký rozhovor. Ostatní se pořád nevzpamatovali z jeho příchodu. "Dobře, myslím, že už jste se seznámili. Cath? Mohla bys ukázat Ryanovi jeho kancelář?" poprosil Catherine. "Jo, ráda..." zaradovala se Cath a odvedla Ryana pryč. "Mohli byste se chovat lépe?!" pokáral všechny za jejich chování, když to Ryan nemohl slyšet. "Jak jako lépe?" zeptal se ho Warrick. "No normálně a ne s tím otráveným ksichtem!" tentokrát pokáral jenom Warricka. Ten už raději mlčel. "Co to s vámi dneska je?" ptal se jich nechápavě Gil. "Třeba máme potíže?!" řekl nabručeně Nick s pohledem na Sue. "Hele netahej nás sem, jo?!" křikla po něm a nahodila ten svůj provokativní pohled. "Máte trable? Tak je řešte, ale ne v práci!" řekl naštvaně a odešel. Všichni se na něj jenom otočili zády a věnovali se koukání do zdi případně do papírů nebo do šálku kafe. Ryana zatím Catherine podrobila podrobnému výslechu, jak je v Miami a proč odešel a všechno kolem toho. Příjemně si povídali až na ten okamžik, kdy ji oslovil nějaký muž. Ano, byl to její bývalý. Eddie. "Ahoj Cath." pozdravil ji. "Co mi chceš?" zeptala se ho. "Víš, že se nerad opakuji!" odvětil jí na to Eddie. "A já už ti řekla, abys vypadl?! Jestli ne, tak vypadni!" křičela na něj. Eddie se jenom napřáhl, aby jí dal facku, ale Ryan mu v tom zabránil. "Kdo to je?! Tvoje gorila? o ale nevypadá na to!" zasmál se. "Řekněme, že jsem někdo, kdo nemlátí ženy!" řekl a pustil mu jeho ruku. "Ještě se uvidíme...Cath..." řekl a odešel. "Kdo to byl?" zeptal se jí poté Ryan. "Můj bývalý. Díky. Jsem ti zavázána." poděkovala mu a s utrápeným výrazem ve tváři odešla. Ryan se zabydlel ve své nové kanceláři a ihned ho Grissom zaměstnal novým případem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje Las Vegas povídky?

Ano
Ujdou
Ne

Komentáře

1 melonka | E-mail | Web | 9. prosince 2007 v 16:49 | Reagovat

newím, proč by se měl an tebe někdo zlobt... jinak super povídka

2 svata.sanders | 9. prosince 2007 v 16:56 | Reagovat

tady mi někdo asi čte myšlenky,já osobně sem velkej fanda miamky ,ale největší ryana ,děkuju a nevim proč bych se měla zlobit :P

3 Jorja.As | 9. prosince 2007 v 17:10 | Reagovat

Náhodou, zatím super.

4 Scissors (majitelka) | Web | 9. prosince 2007 v 18:02 | Reagovat

Děkuji vám, já jsem si jenom myslela, že se vám nebude líbit mixování Miami a Las Vegas... :)

Jsem ráda, že jsem se v tom spletla... :D

5 Anysssek | Web | 9. prosince 2007 v 18:31 | Reagovat

Tak Ryana ti dovolim:o))), pro cvoky mam pochopení:o)))

jinak zatím soutěž zvládam, poslala sem ti odpovědi.....................

6 Danina | Web | 11. prosince 2007 v 15:48 | Reagovat

Jé, nevim proč se zlobit. Mixuj si dohromady jaký kriminálky chceš, to je přece úplně jedno, hlavně že píšeš tak dobře:-)

7 nemo | E-mail | 13. prosince 2007 v 17:37 | Reagovat

Dyk je to f pohode-e:-)Mam rada novy prvky.A koneckonců,si první,kdo neco takovyho skousi.A nezapomenme,ze vsechno je 1 poprve...Lecos z toho i naposled,ale tady to fakt neplati...:-)J jen pokracuj pokracuj:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama