Výčitky (5)

11. září 2007 v 10:38 | Scissors |  CSI Las Vegas - povídky
Doufám, že se vám to bude líbit. Já jsem nemocná a nevydržela jsem to v posteli!

"Máme tu akutní případ!" volal zdravotník hned, co vešli do nemocnice. "Potřebuje okamžitě na sál!" pokračoval v povyku zdravotník. Nick šel vedle ní, až mu řekli, že dál již nesmí.
Nick se tedy posadil a čekal. Nick si v mysli pořád přehrával tu chvíli, kdy jí tam nechal samotnou. Kdyby tam jenom zůstal! Nic by se jí nestalo. Též nemohl z mysli vymazat ta slova, která řekl zdravotní "Máme tu akutní případ!" Už tu takhle seděl dvě hodiny a pořád nic. Náhle se po chodbě rozléhaly něčí kroky. Osoba došla až k němu. Měla černé boty a modré kalhoty. Pustil si obličej z dlaní a vzhlédl nad sebe. Stál tam Griss. "Už něco víš?" ptal se hned Gil. "Ne. Jenom to, že je to zlý." odvodil si Nick slova z té zdravotníkovi věty. "Už je tam asi dvě hodiny a ještě nic! Kdybych tam zůstal, všechno by bylo jinak a ona by byla v pořádku." začal si vyčítat Nick. "Ty za to nemůžeš a i kdybys tam zůstal, nic by se nezměnilo. Dělal si svou práci!" "Práci?! To byla má práce abych ji tam nechal?!" "Ty víš jak to myslím." "Co když umře?" obrátil najednou Nick. "Tohle si nesmíš připustit. Ona neumře."
Náhle se otevřeli dveře, kam před tím odvezli Lucy. Byl to doktor, který ji operoval.
"Tak jak je na tom?" ptal se vynervovaný Nick. "Podařilo se nám zastavit krvácení, ale dnešní noc bude kritická. Nemusí to ani přežít. Pomohlo by, kdyby u ní někdo dnes večer byl." řekl doktor.
"A na kterém je pokoji?" ptal se ještě Gil. "Pokoj číslo 236." odpověděl doktor a už mizel ve dveřích.
"Nicku ty potřebuješ volno. Dávám ti dva dny volna, abys se pořádně vyspal a odpočinul si. Takhle by si byl v práci jenom na obtíž. Jdi domů, já tu zůstanu a ráno ti zavolám." přikázal Grissom Nickovi.
"Ale...." "Žádné ale!!! To byl rozkaz!" přerušil ho Gil. "Dobře, ale zavolej mi!" souhlasil tedy Nick.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama