Vtípky - Mix

15. září 2007 v 17:31 | Scissors |  Vtipy
Ten Pepa má vzornou ženu - chodí zásadně s cizími, aby si ho šetřila!
Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá: "Sáhib, já se chci rozvést." Úředník se na něj přísně podívá a odvětí: "To není jen tak, musíš k tomu mít nějaký důvod." Ind se na něj podívá, zamyslí se a povídá: "Podívejte se, sáhib, já jsem rolník a tak vím, že když zaseju rýži, sklidím rýži. Když zasadím strom manga, sklidím mango. Ale když zaseju Inda a sklidím Číňana, no řekněte, sáhib, není to dostatečnej důvod?"
Miluj svého šéfa, protože pes je přece nejlepší přítel člověka!

Včera mě vyhodili z práce. Dělal jsem v ZOO. Nechápu to, ti tučňáci přece ledním medvědům chutnali mnohem víc než nějaké zmražené ryby…
"Jaký pěstujete sport?" - "Basketbal, když mi nevyjde sportka, házím tikety do koše!"
"Jak jste se stal milionářem?" - "To máte tak - měl jsem 50 centů, koupil jablko, vyleštil jsem ho a prodal za dolar. Druhý den jsem za ten dolar koupil dvě jablka a prodal za dva dolary. Třetí den jsem šel koupit 4 jablka, když tu přišel telegram, že zemřel strýc a odkázal mi milion!"
Manželé přijali novou služku. Anežka byla z chudé rodiny, plat služky byl malý, a tak často odnášela jídlo svým rodičům. Panu byla ta velká konzumace divná, a tak se rozhodl, že Anežku zkontroluje. Poslal ji nakoupit maso a tajně se přesvědčil, že vážilo dvě a půl kila. Do druhého dne maso zmizelo. Udeřil na Anežku: "Kde je to maso?" - "Já se vám to bála říci, ale kočka ho sežrala." - "Tak se přesvědčíme." povídá pán domu, chytí kočku a položí ji na váhu. Měla přesně dvě a půl kila. "To jsem blázen, maso tu je, jen nechápu, kam se poděla ta kočka?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama