Nečekaná návštěva (20)

24. září 2007 v 19:58 | Scissors |  CSI Las Vegas - povídky
Teď se zaměřím na naše dámské trio. :))) Jinak už mám 20 povídek za sebou, za což se chválím. :-D

(Od záchvatu Lucy už uplynul týden.)
Catherine je pořád v jednom kole. Ráno vstane, oblékne se, vezme klíče od auta a jede do práce. V práci pracuje, pracuje, pracuje a zase pracuje a když konečně přijde domů, stane se z ní matka. Ona vlastně nic jiného než Lindsey a práci nemá. Jednou takhle přišla domů a svalila se na gauč. Zapla televizi a hodlala se dívat na svůj oblíbený seriál. Tu si k ní sedla Lindsey. "Jak to, že nespíš?" ptala se jí hnedka Cath. "Nemůžu usnout." odvětila jí Lindsey. "Prostě zavři oči a spi." řekla trochu nevrle Cath. "Podívej se, kolik je hodin!" "No jo..." odporovala trošku Linsey, ale šla spát.
Ráno:
Cath se probudila u hrající televize s ovladačem v ruce. Zdálo se jí, že je v nebi a leží si na obláčku. Nejraději by se ani neprobudila, jak to byl krásný sen, ale bohužel... Pomalu vstala z pohovky a šla směrem k lednici, jestli jí Lindsey nenechala vzkaz, protože bačkory měla u dveří a bunda ani její klíče nikde. Na ledničce opravdu byl vzkaz. Psalo se v něm: "Šla jsem již do školy, měj se hezky Lindsey." Cath se jenom pousmála, když viděla obřího smajlíka na konci papíru. Konečně jí došlo, že neví, kolik je hodin a že bude muset jít na schůzku s Lucy a Sarou, kterým to slíbila. Podívala se tedy na hodiny. Bylo 10 hodin ráno. "Ufff..." oddychla si, protože do schůzky ještě zbývalo dost času. Šla se tedy převléknout. Vzala si na sebe fialové tričko s krátkým rukávem a černé kalhoty. Vzala si přes to ještě černou bundu a chystala se k odchodu. Málem si zapomněla klíčky od auta, ale naštěstí si na ně vzpomněla ještě před bytem.
V kavárně: (Lucy, Sara, Cath)
Když Catherine přijela do kavárny, už tam na ni Sara s Lucy čekaly. Sara jenom poklepala nepatrně na hodinky, když ji uviděla a usmála se. "No konečně... Kde si tak dlouho?" ptala se jí Lucy. "Byla kolona..." řekla jí na to Cath. Potom se i Cath konečně usadila a objednala si černý čaj. Lucy měla ovocný čaj a Sara měla jenom minerálku. Všechny tři tam seděli a klábosily o blbostech až najednou se nějak dostali na Lucy a její vztah s Gilem a jak snáší tu její epilepsii. Na tohle téma se Lucy pozastavila a chvíli přemýšlela, co má říct. "Dneska sem se s Gilem pohádala..." začala poklesle Lucy. "Jakto?! Takový krásný páreček jste a vy se hádáte?" začala vyzvídat Sara. "Hádky utužují vztahy..." zastala se Lucy Cath a naznačovala ať Sara mlčí. "No jo, to právě k vůli té mé nemoci... On mě sem málem ani nechtěl pustit...." začala Lucy "... vždyť on by mě málem ani nepustil z očí vůbec!" pokračovala. "Má o tebe starost." hájila kapánek Gila Sara. "To jo a já jsem ráda, ale trošku to přehání." dodala Lucy. Catherine viděla, že se o tom nechce bavit a tak změnila téma: "A co ty Saro, jak se daří?" "Ale nijak, je to na draka..." "Jak to?" ptala se Lucy a takhle to pokračovalo až bylo již 13:00 hod. "Hele holky, já už budu muset jít. Ještě musím k doktorovi."" řekla Lucy a pomalu se začala zvedat k odchodu. "Tak jo, večer v práci..." rozloučili se s ní... Po chvíli se zvedli i Cath se Sarou, jako že půjdou domů se trochu prospat před směnou.
Na směně:
Směna probíhala absolutně v pohodě. Greg se Sarou dělali na případu novomanželů, kteří byli nalezeni zastřeleni u sebe v bytě. Cath s Warrickem zase pracovali na otiscích z tohoto případu a Nick s Grissomem a Lucy dělali na případu ztracených hodinek. Všechno se jim dařilo a asi za tu směnu vyřešili oba případy. Samozřejmě s krátkým přesčasem. :-D Zrovna se chystali domů, když Lucy přišla SMS od její mámy, že je na letišti. "Gile..." zavolala na Gila, který se chystal jít do šatny. "Co?" otočil se na ní a přistoupil k ní. "Hele, já tu nemám auto jela jsem s tebou, prosím tě, nehodil bys mě na letiště?!" vybafla na něj hnedka Lucy. "Na letiště? Ty někam jedeš?!" hnedka zpozornil Grissom. "Ne, to moje máma. Rozhodla se udělat přepadovku!" "Aha...Ale to ti jako jenom napsala?!" divil se Gil. "Moje máma je samé překvápko!" řekla mu na to jenom Lucy. "Jo vezmu tě tam." "A nevadí ti to?" "Ne..."
Na letišti:
Když dojeli před letištní halu, stála tam už její máma s kufry a čekala na ni. Lucy vystoupila z auta a šla směrem k ní. "Ahoj Lucy!!!" vykřikla najednou a skočila jí po krku, aby jí objala. "Ahoj mami... Co tu děláš?" "Co nemáš radost z návštěvy?!" "Mám... Jenom jsme to s Gilem nečekali..."
"S Gilem?" nechápala paní Andersnová. Gil k nim pomalu přistoupil a podával paní Andersnové ruku se slovy: "Dobrý den, já jsem Gil Grissom." "Dobrý den..." pozdravila ho a v zápětí šeptla po Lucy: "Kdo to je?" "To je můj přítel a šéf..." "Aha..... a není trošku starý?!" "MAMI!" Gil se do rozhovoru raději nemíchal a jenom došel pro kufry. "A kde máš Peginku?" zeptala se jí ještě Lucy. "Támhle v přepravce...." "Peginka je totiž Jezevčík..." šeptla nepatrně po nechápajícím Gilovi, jenže než to řekla, kousla ho Peginka do prstu, který měl strčený v přepravce. "Jau..." vykřikl jenom a odnášel kufry do auta.
V autě:
"Mami zavezu tě teď do nejbližšího hotelu ano?" začala opatrně Lucy. "Co?! Do hotelu? Já myslela, že budu u tebe..." "Mami to nejde..." "To mě jako hodláš strčit do hotelu jo?! To mám za ty roky výchovy a dřiny s tebou..." začala si mumlat svoji paní Andersnová. "No DOBRÁ!!!"
Doma:
"Tak jo mami, spíš tady dole v tom zadním pokoji." ukazovala za obývák na malé dveře od pokoje pro /nečekané návštěvy/. "Dobře..." ušklíbla se na ni paní Andersnová. "Hele my jdeme spát jo?! Už máš ustláno...." štěkla po ní jenom Lucy a šla s Gilem nahoru do ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MacS | E-mail | Web | 24. září 2007 v 20:35 | Reagovat

Hezký.......mno paní Andersonová je fakt zajímavá osůbka:-D

2 Danina | Web | 25. září 2007 v 18:32 | Reagovat

Teda, super...Jak se to asi Gilovi líbí:D ale je pravda, že mamča je to zajímavá.

3 karol | E-mail | Web | 29. září 2007 v 9:36 | Reagovat

ahoojky,,,,celé jsem to přečetla ...:)) a chci se tě jenom zeptat jak se dávaj na blog písničky?? ;))..plss :)

4 Scissors (majitelka) | Web | 30. září 2007 v 18:17 | Reagovat

Jo, dám sem návod...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama