Čas letí jako voda (9)

11. září 2007 v 20:17 | Scissors |  CSI Las Vegas - povídky
Tak konečně se nám Lucy probrala a to dost živě! Užijte si to.

Týdny uplynuly jako voda. Nordvig už byl ve vězení a Lucy se měla každým dnem probrat z poměrně dlouhého spánku. Nic moc se nezměnilo, akorát to že Grissom byl skoro každé odpoledne a někdy i večery, když měl volno u Lucy. Nevěděl co ho tam tak táhne, ale musel tam chodit. Jednou večer tam k ní opět přišel. Ležela pořád stejně a také byla pořád stejně bledá. Na pohled byla jako před týdny možná i měsíci, kdy ještě byla /vzhůru/.
Seděl tam u ní a najednou na něj přišla náhlá únava. Gil u ní strávil celou noc. Ani si neuvědomil, že usnul na jejím klíně. Až náhle uslyšel něžný hlásek, který mu říkal: "Haló, vstávat, Grissy..." Teprve až po deseti sekundách si uvědomil, že je to Lucyin hlas, a že leží na jejím klíně. Rychle sebou škubnul, až se Lucy lekla. "Promiň, že tě takhle budím, ale víš já nikdy neměla ráda, když má hlavu na mím břichu. Nevím proč, ale blbě se mi po tom dýchá." vysvětlovala Lucy. Gil se na ní jenom díval a pak když mu konečně došlo i to, že se Lucy po týdnech probudila to v sobě neudržel a obejmul ji tak, že ji málem udusil. "Oh...bacha.... já jsem sice tvá podřízená, ale udusit se snad nechat nemusím, že?!" řekla s chraptivým hlasem Lucy. "Promiň..." pustil jí konečně Gil a omlouval se. "Já jsem se nechal unést." "Jo, dobrý. Hele promiň, že tě budu otravovat, ale nepodal bys mi tu skleničku s vodou?" "Jo jasně." sahal už po skleničce a podával ji Lucy. "Počkej..." řekl ještě a nabádal ji aby si sedla. "Co je? Jo, aha...díky..." došlo jí proč chce, aby si sedla, když jí bral polštář a dával jí ho za záda, aby se opřela. "Na." podával jí sklenici s vodou, ale Lucy ji neudržela, jak byla ještě zesláblá. Naštěstí ji Gil ještě zachytil a dal jí napít. "Díky... tybrďo... on mě obskakuje můj vlastní šéf!!!" zasmála se Lucy. "To je dobře, že se směješ, ale tohle je výjimka." nepatrně se taky pousmál.
Najednou se ve dveřích objevila Sara "Gile, jé....ahoj Lucy, konečně si se nám probrala. Už si spala dost dlouho. Ulejvárna co?!" vyjela po ní, hned co viděla, že je už vzhůru. "Co to je za kvočnu? Och promiň Saro, já zapomněla." ožila najednou Lucy. "Och tak ona už je i při smyslech? Teda takhle využívat šéfa, že se nestydíš!!!" "DOST!!! Milé dámy uklidněte se ano?!" snažil se je uklidnit Gil. "Máš pravdu, s takovouhle se nemá cenu bavit!!!" řekla na to Lucy a zalezla pod peřinu! "Paní se nám schovává jako malá holka?! Srabe!" "Tak hele, já na rozdíl od tebe mám úctu k šéfovi."
"DOOOOOOOOOOOOST!!! Tohle se nedá poslouchat. Saro pojď na chodbu!" vyzval Saru k odchodu.
Na chodbě:
"Saro, co to děláš? Ona se teď probrala a ty na ni hned vyjedeš?" rozčiloval se Grissom. "Nezastávej se ji.....a navíc do toho, co je mezi mnou a Lucy ti nic není!" odvětila Sara. "To sice ano, ale alespoň mě do toho netahejte ano?!" "Ok."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MacS | Web | 12. září 2007 v 14:11 | Reagovat

Mno tak teď si taky nejsem jistá jestli je něco mezi Gilem a Lucy....ale evidentně jo.....jinak je to super povídka.....(aaaa Grissom Sara Forever......:-))

2 adelka | 12. září 2007 v 16:55 | Reagovat

mooc hezka povidka tesim se na pokracovani!!

3 roanka | 17. ledna 2009 v 21:07 | Reagovat

nechapem preco si tam dala dalsiu osobu takto je to uplne priserne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama