Vtipy o zvířátkách

27. srpna 2007 v 20:12 | Scissors |  Vtipy
Baví se dvě krávy.
První kráva říká: Taky tě děsí ta nemoc šílených krav?
Druhá kráva odpoví: Ne, já jsem veverka!
Jednou odpoledne si slon vyšel na procházku kolem jezera. Potkal mravence který máčel banán. Tak se ho ptá: "Mravenče co to děláš ?!" Mravenec na to: "Když mi dáš jedno euro tak ti to řeknu." Slon tedy podává mravencovi jedno euro. A mravenec dodává: "Máčím banán" Slon: "Ty jsi ale hloupej" Mravenec: "Proč?.. už jsem si vydělal 100 eur"
Povídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"
Jestliže plavání zeštíhluje, tak co dělají velryby špatně?

Lesní zvířátka se dohodnou, že už nebudou kakat do přírody, ale už pouze na svůj záchod a medvěd, že na to dohlídne. Po chvíli zajíc sedí v křovíčku, medvěd ho vidí a jde k němu a zajíc hovínko hned přikreje packama. Medvěd se ho ptá: zajíci co to tam máš??! A zajíc ne neřeknu. Medvěd: Dělej nebo si tě dám k večeři!!! Tak jo dyž to potřebuješ vědět mam tam motýlka!! Ukaž mi ho, medvěd otravuje. Ne to nemůžu on by mi uletěl. Dělej!!!!! Tak jo koukni... hele uletěl a podívej co mi tu nechal!!!
Baví se dva šneci: No,to je hrozný před rokem se mi odstěhovala manželka i s dítětem a ještě je támhle vydim.
Jde ježek po lese a vidí, jak na stromě visí zajíc: "Co tu děláš, zajíci?" "Omrzel mně život, tak jsem se pověsil." - "A proč visíš za uši?" "A mám snad viset za krk? Vždyť by jsem se udusil!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama